Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a törpenyuszimnak? :S

Mi a baja a törpenyuszimnak? :S

Figyelt kérdés
1 hónapja van nálam a nyuszim, mindig kiengedtem futkározott ugrált látszott rajta hogy boldog. Pár hete amikor jó idő lett kitettem az erkélyre, árnyékba letakarva törölközővel hogy nehogy véletlenül is napszúrást kapjon, és azóta abszolút nem ugrál, ki sem jön.Pár napja hasmenése volt,enni eszik rendesen, de egész nap ül a háza tetején vagy benne fetreng. A szüleim szerint semmi baja nincs, mert eszik, kakil rendesen.De én látom hogy nem az igazi:( És a szüleim szerint még ne vigyem orvoshoz, de nem tudom mi lehet a baja:( Kérlek segítsetek!!
2010. máj. 2. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy bennt jobban érezte magát. esetleg lehet hogy néha túl melege van vagy valami rosszat megevett esetleg hasa is fájhat ha sokat kajál vagy még nem tudom. ha rosszabodna az állapota szerint vidd el dokihoz :) jobbulást neki
2010. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vidd orvoshoz szegényt, mert nálam is így kezdődtek a bajok. :(
2010. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem lehet hogy megcsípte a szúnyog.

Mert ha nincs beoltva ellene akkor vidd el orvoshoz.

Az én nyulam is szokott kapni. Az a neve hogy pestorin mormix mert ez jó a szúnyogcsípés ellen meg valamilyen vérzéses betegségre.

2010. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na most ha leírom mi van akkor nagyot fogtok nézni hogy mi is volt a baj..:D

Az hogy a padlón akartam kiengedni, mert az ágyamba gyakran bepisilt. És nem tetszett neki a padló..csak az ágyam..:D És most meg semmi baja..:D Azért köszönöm a válaszokat:D:)

2010. máj. 3. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!