Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire macerás a nyuszi tartás?

Mennyire macerás a nyuszi tartás?

Figyelt kérdés

az alap dolgokat tudom hogy pl csak párban szabad tartani őket, hogy nyuszinként 2 m2 hely kell és hasonlók, viszont mennyire nehéz őket, hogy is mondjam "alomra" szoktatni hogy ne bogyózzanak mindenfele. Mit kell alájuk rakni, menyit és mit esznek/ehetnek. Nem rágnak szét mindent a szobában ha ki vannak engedve? szóval úgy alapból minden érdekel. Amire én gondoltam hogy vennék 2 bak nyuszit (testvéreket) és a vendégszobában lennének ahol sajna nem fűtünk szóval elég hideg van bent. arra gondoltam hogy valami ilyent vennék: [link]

és csak estére lennének becsukva nappal ki lennének engedve a szobába és néha ki lennének engedve onnan is.(nem lehetnének egész nap a házban mert van egy kutyánk és egy macskánk. szóval ez így megfelelő lenne? igazából nem nagyon értek hozzá csak annyit amit itt összeolvastam.


(főként azért szeretnék nyuszit mert nagyon jópofák, aranyosak és most épp egy prezentációt kell majd tartanom a nyulakról amihez kell egy nyúl ketrecestül, amit bemutathatok. Kérni nem tudok és amúgy is szeretnék egy nyuszit habár ha ezek a feltételek nem alkalmasak akkor keresek tovább kölcsönnyuszit)



2017. jan. 6. 14:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, de éjszaka csak alszanak. Nappal meg az egész szoba az övék.
2017. jan. 12. 16:44
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a nyuszim csak úgy rá szokott az alomra oda bogyózik máshova nem oda is pisil.nekem úgy van meg oldva hogy van kint egy helység mert az én nyuszim hozzá van szoktatva a kint léthez és bent van a ketrece is a helységben és járkálhat.télen a ketrecbe rakhatsz sok szalmát a alomba pelletet forgácsot vagy amit most mi használunk ilyen kukorica cső ről ilyen szem nem jut eszembe a neve szerintem ez is jó de a pellet a legjobb.és ha kettő nyuszit veszel mind a kettőt ivartalanitani kell fiút fiút soha meg ölik egy mást lányt lányt sem és ivartalanitott lányt és ivaros fiút sem .aztán lehet neki venni fa játékokat rágókákat hogy el foglalják magukat nyaló sót is.és szénának és viznek mindig kell neki lenni előtte a legjobb meg oldás ha a ketrecből ki be járhatnak pl:inni enni bogyózni pisilni be mennek aztán amikor akarnak ki mennek szaladgálni.aztán nyuszit oltani kell szúnyog ellen mert ha nincs be oltva és meg csípi bele halhat és a nyuszinak a körmit is fágni kell és a bűzmirigyét takarítani.HA EZEKET TUDOD BIZTOSITAI AKKOR NYUGODTAN VEGYÉL NYUSZIT ha nem akkor vannak helyek ahol lehet nyuszikat simogatni szerzel egy kis tapasztalatot és majd lesz nyuszid.TUDO HOSSZÚ DE OLVASD EL
2017. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha már az emberekkel is ilyen flegma stílusban irkálsz, akkor javaslom, hogy egy kiszolgáltatott kis állatot ne tegyél ki a magad szeszélyeinek...

Menj el a menhelyre és tanulj meg kedvesen bánni az élőlényekkel.... És újratervezés...

Sok sikert hozzá.

Minden jót!

2017. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Miért vagyok flegma? Amúgy már megvan a nyuszi, ma visszük oltatni. Nappal és éjjel is a szobában van csak reggel van pár órára bezárva na meg azért délután is néha a szobatisztaság miatt (ez olyan fél vagy 1 óra szokott lenni) hát elég idő és pénz igényes de megéri.
2017. febr. 8. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!