Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés
A 1 éves lógófülü törpnyuszimat ki vittem a kertbe most csak nyul hamon mert a helye a kerités most készül ahol kin lehet és csak úgy ette a füvet és egyszer csak el kezdett rohanni de ugy.....alig birtam meg fogni gyorsan be vittem a helyére mert neki ugy van hogy egy épületben van szabadon és ott van a ketrece is és ki van engedve le raktam és be szaladt a ketrece mögé répával ki csalogattam és adtam neki eby kis tápot.most ott hagytam hagy nuygodjon le.a szomszédba szolt a zene de az az előt is szolt és amikor ki hoztam tök nyugodtan ugrálgatott.mitől ijedhetett meg enyire??
2017. febr. 11. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ijedt meg, az enyém is van hogy semmi előzmény nélkül össze vissza futkos a lakásban, ilyenkor csak játszik. A nyulak már csak ilyenek.
2017. febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ő nemm csak ugy futkározott hanem szó szerint menekült és amikor vissza vittem akkor is félt
2017. febr. 11. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!