Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két törpehörcsögnek elég egy...

Két törpehörcsögnek elég egy 19x30cm-es terrárium? Ha nem, nem kell leszólni! (lejjebb még pár kérdés)

Figyelt kérdés

Majd lehet, hogy akarok 2 törpehörit. Van két terráriumom is, és érdekelne, hogy ebben elférné(nek)-e? És egy? Lány-lány jó párosítás? Mert azt hallottam, hogy fiú-fiút ne rakjak össze.

Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszokat!


2010. máj. 8. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
hát kéne hogy elférjen benne egy mókuskerék is amit tudnak tekerni, mert azt szeretik
2010. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát belerakhatod, mert más ilyen kis állat nem sok van, ami olcsó és elég neki kis hely is, de biztos jobban örülnének egy kétszer akkorában :)
2010. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az egyneműek veszekednek, mindegy, hogy fiú vagy lány pár. az enyémek kinyírták egymást, tiszta egy vér volt a terrárium. soha többet törpehöcsögöt! nekem is kb ekkora helyen voltak és elfért a mókuskerék is.
2010. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16:45-ös: az én párom is mesélte h neki 2 fiú volt és megették egymást.. ezért gondoltam, h két fiút nem kéne egy helyre rakni. Akkor két lány is ugyanilyen?!
2010. máj. 8. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

nálunk is a két lány összebunyózott, már egyik vérzett, ezért két külön terráriumba tettem őket.

mindkét terrárium kb. ekkora volt, amit írtál.

2010. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A hörcsögök NEM társas lények, egyet tarts csak egy helyen különben baj lehet, akkor is ha lányok.

Egyetlen hörinek már elég ez a kis hely, bár én kétszer ekkorába tartottam és azt is kicsinek találtam néha.

2010. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17:13-as vagyok.

Ha fiút és lány raksz össze, akkor kegyetlen sok kishörcsöggel fognak téged megáldani.

Nálunk a hely nagyságával soha sincs gond, mert a hörcsögök csak alszanak, éjjel meg esznek, aztán megint alszanak. Pedig játék is van. :P

2010. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, az nagyon kicsi, még egynek is. Arányosan, mintha te egy franciaágy méretű házban élnél.
2010. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egyet tarts, kül kinyírják egymást vagy mindig szaporodnak.


amúgy a terrárium általában térben helyezkedik el, tehát 3 oldalméretet kéne megadni :) bár itt gondolom az alapterületet értetted.


az a fontos hogy elférjen egy mókuskerék, és egy házikó amiben lakhat, és jó ha ezek nem egymás hegyén hátán vannak.

2010. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenkép kettőt akarsz tartani egy kisemlősféléből, akkor menyél tengerimalacot. Bár az enyém egyedül van, jobbna szeretik aatársaságot.
2010. okt. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!