Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit mondjak anyukáméknak hogy...

Mit mondjak anyukáméknak hogy megengedjenek egy törpenyuszit? ( több info lenn-. )

Figyelt kérdés

Hát kezdem. Van egy kutyám , 3 macskám, 2 aranyhalam de szeretnék a tengerimalacom mellé egy törpenyuszit. Anyukám szerint túl sok állatom van. De én akkor is szeretnék. Hát mitmondjak ennyi állat mellett tanulni is alig van időm, de nemtudom hogy meggyőzni őket hogy kapjak már egy törpenyulat is. Mondtam hogy nem eszik sokat, praktikus xD , nem si annyira nagy és okos meg mi de már nem engedi meg. Mit mondhatnák meg neki?


emígy 12/f


2010. máj. 9. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi állatot... Te jó ég. És ezeket a szüleid hogy bírják eltartani? Egy-egy állat PÉNZBE kerül! Te meg még suliba jársz, tanulsz, így gondolom nem sok időd van gondozni őket...
2010. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

amúgy sokat eszik xD de tényleg, ennyi állatot:D nekem anyuék csak a nyuszit engedték meg más állatom nincs is és ebbe is alig egyeztek bele:P

[link]

tájékozódj akkor talán megengedik:D

2010. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát nem anyumék hanem én etetem, gondozom őket és épp hogy tanulni nincs időm. nálam 1 az állataim aztán a tanulás. bár nem értem hogy akkor hogy jutottam el egész a kis gimnáziumba ha alig tanulok de... ez most nem lényeges :D ti mivel szedtétek rá őket? milyen "módszert" használtatok ehhez?
2010. máj. 9. 13:59
 4/6 anonim válasza:

Az oké, hogy gondozod őket, de azért igazán tanulhatnál!

Nem az ő jövőjüket alakítod hanem a sajátodat!

Ha én lennék az anyád...xD

Énse engedném meg....

Nem elég 6állat?

Ezeknek a Tartása anyukádnak is hónaponta több 40.000 ft

2010. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem tudom. szerintem egy nyuszi alapfelszerelése már sok. akkor vállald ha te saját pénzen veszed meg még a többi állat mellé...:P najó vicc volt. én nem szedtem rá a szüleimet, én azért kaptam mert felvettek a gimibe ahova jelentkeztem, és mert mát sok sok éve háziállatot akartam.

2. vagyok.:)

2010. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó írt a nyuszi felszerelésérő, tényleg nagyon sokba kerül, a ketrec (mert nem tarthatod együtt a tengerimalaccal, meg lehet nem is jönnének ki jól)itató, etető, állandó szénaadag (bár az már megvan as tengerimalac miatt)külön jó minőségű nyúltáp, és évente oltatni kell.Szerintem először a meglévő állataidat gondozd, és ha változás történik az állatok létszámában, akkor kérj egyet. A nyuszihoz, hogy alomhoz szoktasd, és később tanítsd rengeteg idő és türelem kell, most előbb tanulj, majd ha tényleg lesz rá időd akkor kérj.
2010. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!