Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim halála után a társával...

Nyuszim halála után a társával mi a teendő?

Figyelt kérdés

Imádták egymást, de tényleg, főleg a lány a fiút (a fiú pusztult el), és most nagyon aggódom a lányért, és nem szeretném, hogy depresszióba zuhanjon.


Folyamatosan keresgéli, nem tudja, hogy mi van, tegnap történt az eset, nem látta holtan a fiúcskát, mert ő az orvosnál lehelte ki az életét.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy most mitévő legyek? Nem szeretném, hogy szomorú legyen, és azt olvastam, hogy az lenne a legjobb, ha kerítenék melléje egy másik nyuszit, de én most nem akarok újat, nagyon megrázott az eset, nincs valami más mód?


Tudom, hogy most ez nem rólam szól, és az a fontos, hogy a kislány jobban legyen, nekem is ez fontos most, de ha lehet, elkerülném egy másik nyuszi idehozatalát.


Még annyit hozzátennék, hogy a kislány nagyon szociális, abszolút társas, a mindene volt a bak nyuszi, és a szívem megszakad érte. Ezért is lenne jó tényleg egy másik nyuszi:(



2017. ápr. 19. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindeképpen vigyél mellé egy másik nyuszit.Nem mondom, hogy egyszerű lesz összeszoktatni, de mindenképpen kelleni fog, nem jó neki így.

Ivartalan a bakod amúgy? Azért kérdezem, mert ha nem, akkor én bakot vinnék mellé inkább.

2017. ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, félre értelmeztem. Akkor még egy kislányt vegyél a lány mellé szerintem.Így egyszerűbb a helyzet, két lány általában ki szokott jönni.

És részvétem!

2017. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem kerekedj felul a sajat erzeseiden, es vegyel egy fiu nyulat, hogy legyen pajtasa a lanynak!
2017. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ivartalanított bak volt, és elválaszthatatlanok voltak, imádták egymást:(


Tehát akkor mindenképpen szerezzek mellé egy nyuszit? Végülis fiút vagy lányt? Úgy tudom hogy az azonos neműek annyira nem jönnek ki jól.

2017. ápr. 19. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Két nőstény jól kijön egymással! :)

A bakok kérdésesek...

2017. ápr. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nőstény nyuszik területvédők, ivarosan még akkor is sokszor harcolnak egymással ha együtt nőttek fel. Bak nyuszit vegyél mellé, és ha elég idős hozzá, ivartalanítsd őt is. Vagy keresd meg a nyúlmentést, most úgyis jön a megunt húsvéti nyuszik kidobásának szezonja, ments meg közülük egyet.
2017. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Kijönne két kislány.

A fiút azért nem ajánlom, mert amíg nem ivartalanítod nem tehetnéd őket össze.

Szerintem maradj a lánynál, jól kijönnek majd, csak idő kell neki.

2017. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is keresd meg a nyúlmentést, szerintem már ivartalanított fiú is van náluk, ha elmondod milyen nyuszi mellé kellene társ biztos találnak neki valakit akivel jól kijönne.
2017. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!