Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Hogyan vegyem rá anyámat hogy megengedje?

Figyelt kérdés
szeretnék két Tengeri malacot, de anyám azt nem engedi mert szerinte büdös,pedig mondtam neki hogyha megfelelően tartom nem ! már lassan egy éve könyörgök neki! Mit tegyek hogy rávegyem!

2017. máj. 23. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Háát intézd el, hogy kapjál ajándékba valakitől és jól lepődj meg. Csak nem dobja ki. Bár kicsit sumák dolog.
2017. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Pedig tényleg nem büdös.

Kérd a születésnapodra, névnapodra, év végi jutalomnak stb.

2017. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
55%
Első válaszoló 😁 nagyon tetszik amit írtál régen ugyan így jártam sajnos nekem se engedték meg és én is így akartam megpróbálni, de aztán nem voltam elég bátor hozzá...😁
2017. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy ha nem engedi meg, elmész hazúrĺ
2017. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jelentkezz ideiglenes örökbefogadónak a tengerimalac mentéshez, ha tényleg büdös lesz a malac(szerintem nem lesz) vagy mégsem tetszik a malactartás pár hónap alatt jelentkezni szoktak értük örökbefogadók és így senki se veszít semmit.

Ha pedig megtetszenek a malacok, örökbe fogadhatod őket :)

2017. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lenne pénzed az ketrecre (minumum 100x50-es), kajájára, forgácsra, esetleges állatorvosi költségre? Vagy ezt mind anyukádnak kéne fizetnie? Tengeri malac eleve társas lény, így két azonos neműben kell gondolkodni.

Ha mindent tudnál te fizetni, akkor érvelhetsz ezzel is.

Nekem is úgy lett papagájom, hogy a zsebpénzemből tartottam el, mondanom sem kell, hogy évekig nem tudtam elmenni sehova barátokkal, mert a teljes pénzem ráment havonta :P

2017. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! egyéb ötletek? szerintetek az jó lenne ha megveném? nem lene durva? mit tegyek? Sajnos nincs olyan ismerősöm akinek van szóval nem tudok kapni!
2017. máj. 24. 14:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Épp ezt írtam: vedd meg, add oda az ismerősödnek aki majd neked ajándékozza! Te persze nagyon lepődj meg!
2017. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy jó ötlet, ismerösöm eljátszotta, másnap már a legelső állatkereskedésben landolt a hörcsöge :(((
2017. máj. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem büdös, csak a vizeletük, de hát az mindenkinek büdös, ha áll.

Szóval gyakori takarítással semmi szaguk nincs.Esetleg a forgácsnak és a szénának van jellegzetes szaga, de nem mondanám büdösnek egyiket sem.

Ha más indoka nincsen anyukádnak,akkor erről kéne meggyőznöd akár más forrásokból, hogy nem büdösek..

És én fokozatosan megkérném ajándékba a ketrecet majd a malacokat, megígérve,hogy rendesen fogom őket takarítani stb..

2017. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!