Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyámat,...

Hogyan vegyem rá anyámat, hogy megengedje azt, hogy itthon maradjak? (Lázas vagyok)

Figyelt kérdés
Reggel óta rosszul vagyok,de rámparancsolt,hogy menjek csak el suliba...Persze végig szenvedtem a napot,(8 órám volt),holnap ugyanennyi lesz és nem akarok ott szédölögni egész nap...Most nem vagyok olyan rosszul,de égnek a szemeim,38 fokos lázam van,de hiába könyörgök neki,ha nem megyek holnap iskolába,akkor ,,bajok lesznek''.Apámmal hiába beszélek,azt csinálja,amit az anyám mond...Miért ilyen gonoszak? És mivel győzhetném meg őket,hogy legalább csütörtökig ne kelljen elmennem itthonról?
2017. márc. 20. 18:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%
Vegyél be gyógyszert, igyál sok folyadékot, kutya bajod sem lesz! Az utolsó kérdésedet nem is értem. Vagy ha annyira rosszul vagy, menj el a háziorvoshoz.
2017. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Már vettem be.Az a baj,hogy az utóbbi fél évben már negyedszer vagyok beteg,és sose tudok meggyógyulni rendesen...Találd ki miért.
2017. márc. 20. 18:13
 3/35 anonim ***** válasza:
4%
Miert?
2017. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem mész el orvoshoz?
2017. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
8%

38 fok közelebb van a hőemelkedéshez, mint a lázhoz.. gyógyszer, folyadék és az ember az ilyet általában kialussza.

De ha ennyire nem bírod, holnap elmész az iskolaorvoshoz, vagy ha nem rendel a sajátodhoz (szólsz a tanárodnak) oszt csókolom. Mondjuk életkort nem írtál, de gondolom 16-17 környéke.

2017. márc. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
15 vagyok.Most újramértem,egyre több,38,4.Most már jó? Mindenki boldog?
2017. márc. 20. 18:26
 7/35 anonim ***** válasza:
16%

Miért hisztizel?

A tanárokat megkérheted,hogy lázad volt,nem tudtál készülni,ne felelj. Az anyagról meg nem maradsz le.

Probléma megoldva. És a gyakorin se hisztizz,aludj.

2017. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
Pusztuljon a férgese...
2017. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Ti komolyan elkülditek a saját gyereketeket is iskolába lázasan?! Ja, hogy nem kell felelni, mindjárt meg van oldva a dolog - inkább a padból dőljön ki, mint aludja ki magát az ágyában... Megáll az eszem. Menj orvoshoz, igazolás nélkül úgysem hiányozhatsz.
2017. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
6%
Nyisd ki estére az ablakot és nyalogass rozsdás szöget. Tuti siker.
2017. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!