Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek ha nem eszi meg a...

Szerintetek ha nem eszi meg a hörcsögöm a c-vitamin tablettát akkor beletörhetem a vizébe?

Figyelt kérdés

Öreg a hörcsögöm és szeretném, hogy kapjon egy kis vitamint De anyukám csak tablettát vett neki és nem eszi meg

Tudnátok adni valami tanácsot hogy mit csináljak?



#hörcsög és c-vitamin
2017. aug. 1. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
C vitamintra semmi szüksége, az nem való neki! Ne adj neki, mert több kárt okoz, mint jót! Legyen előtte minimum 20 magból álló jó minőségű magkeverék (vitakraft, multifit vagy jr farm), kapjon 2-3 naponta élő lisztkukacot, naponta pedig legyen előtte változatosak friss zöldség (uborka, paprika, paradicsom, padlizsán, brokkoli, cukkini, tök, stb). Ennyi kell neki ahhoz, hogy egészséges legyen. Facebookon lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ott több szakértő is választ adhat.
2017. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A c vitamin hörcsögnek nem vitamin, ő képes magától előállítani
2017. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintem, hogy kapjon egy kis vitamint"? Ez nem így működik!!! Én meg szeretném, ha úgy tartanál állatot, hogy értesz hozzá. A hörcsög nem ember! Még csak nem is tengerimalac! Az ugyanis az egyetlen, aminek szüksége van bevitt C vitaminra!
2017. aug. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megfogadom a tanácsotokat!
2017. aug. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!