Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarthatok együtt két hím...

Tarthatok együtt két hím patkányt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A 'fiú' patkányok úgy tudom, hogy nyugodtabbak, őket jobban lehet szeretgetni.

A nőstényeket pedig több mindenre megtanítani.

Én hímet szeretnék, viszont egyedül nem lehet tartani.

Lánnyal nem fogom, nem akarok kis patkányokat.

A két fiú nem verekedne egymással?



2017. szept. 10. 15:20
 1/5 anonim válasza:
0%
Verekedés közben megkarmolna véletlenül az egyik téged, és te lennél Ratman... ne kockáztass, hacsak nem akarsz szemétevő versenyeken abszolút nr.1 lenni!
2017. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes egy alomból származókat választani.

Ivartalanítással sokat segíthetsz a békés együttélésen.

2017. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Angyika28 válasza:
2017. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Az utolsó nagy segítség volt. Viszont, ha jól értem, akkor nem ivartalanított fiú patkányt nem lehet együtt tartani.

Hiszen másik hímmel verekedik, nősténnyel pedig szaporodik.

Egyedül nem jó neki?

2017. szept. 24. 00:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első patkányaim két fiú volt, több, mint 4 évig együtt voltak, olyanok voltak mint a kisangyalok. Soha nem veszekedtek, szépen békésen együtt öregedtek meg. Egyik sem volt ivartalanitva.

Azóta volt még két fiu patkányom, velük viszont voltak problémák, végül szét is választottam őket. Bár a pár egyik tagja elég érdekes személyiséggel volt megáldva, velünk, emberekkel mindig sokkal jobban elvolt, mindig is nagyon visszahúzódó volt patkányokkal.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy van példa es ellenpélda is, nem tudnék általánosságban véleményt mondani. Az biztos, hogy a fiúk nagyon bújósak, imádnivalóak. :)

2017. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!