Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak vettünk...

A tengerimalacomnak vettünk ilyen fogkoptató követ, de meg se kóstolta egyszer se. Hozzá lehet szoktatni valahogyan vagy ha nem kezdi el rágni magától, nem is fogja?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne venni neki, ha használná vagy hülyeség?

itt van a kép róla:

[link]


2010. máj. 28. 09:20
 1/6 A kérdező kommentje:
miénk elvileg zöld almás, de semmi illata nincs..
2010. máj. 28. 09:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is malackánk, de nem vettünk neki ilyet. Ezeket a kemény snackeket kapja, szerintem az is elég a foga kopásához.
2010. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi is vettünk ilyen müzli szerűt nasit neki meg sok szénát. Azt hallottam, az koptatja legjobban a fogaikat. De egyébként sose volt túl nőve a foga, nagyon szépen kopnak neki szerencsére :-)

Csak kíváncsi voltam, h egyáltalán érdemes lenne-e ilyen fogkoptató követ venni, ha megenné.

2010. máj. 28. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Jesszus, h mi mindent rá nem sóznak manapság a malactartókra... :(

Sztem ne vegyél.

Tökéletesen elég a széna meg a zöldség (kevés mag), meg ha szeretnél rakj be neki fát fogkoptatónak.

Ez a t.malacos pénzhajhászó banda is kezd olyan lenni, mint mikor a gyerkesekre meg a lovasokra mindent rásóznak drágán...

Vagy mint a pókvíz..... :)

2010. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jéé, én is ilyet vettem neki... :) A kezdetekben rágcsálta, most azonban már csak porfogónak jó. Ja, hogy nem említettem, mikor vásároltam? Hát... úgy 1 éve... ;)
2010. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is vettem.Hörimnek is tengerimalacaimnak is de egyiknek sem kellett.Adj neki szerintem szénát (300-400 Ft).Az jó lesz :D
2010. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!