Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 vadász görény össze szoktatása?

2 vadász görény össze szoktatása?

Figyelt kérdés

2 éve van egy ivartalanított fió vadászgörényem

1 hete került hozzám egy ivartalanított lány göri (a közeli menhely találta fél éve az utcán azóta ott éldegélt egy pici ketrecben nem hagyhattam ott )

mindketten kéz szelídek emberre semmi rossz mozdulatuk nincs


először mikor össze engedtem őket a szobában minden nagyszerű volt egy kis szaglászás ismerkedés de aztán mentek mindketten minden fele

gondoltam hogy akkor nagyszerű minden rendben ezért egy közös nagy ketrecbe zártam vissza őket

de azóta a lány göri ( az új) folyamatosan oda csíp hangos visítás mellet a fiúnak akárhányszor a közelébe megy

a fiucskám erre semmi rosszat nem reagál csak arrébb megy inkább, de már a saját ketrecében nem mer lejönni a felső szintről

hogyan tudnám kibékíteni őket?



2017. nov. 4. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Idő kérdése és megszokják egymást, esetleg közös pasztázással segíthetsz. Azt olvastam a lányok kicsit hisztisebbek ha új társat kapnak hosszú egyedüllét után, de az hogy nem verekednek nálad csak csipkelődnek már jó jel.

Nekem 2 ivartalan fiú görényem van, és amikor befogadtam hozzájuk egy idősebb szintén ivartalan fiút, az egyik nem fogadta el. Ha együtt voltak kint egyből ugrott neki és vadul tépte, ment a visítás meg a bekakilás, az idős be is depressziózott egy pár hétig emiatt. Soha nem jöttek ki egymással, külön kellett velük foglalkozni.

Nálad ahogy nézem nem ez a helyet, így egy idő után biztos teljesen megszokják egymást.

2017. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem köszi
2017. nov. 11. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!