Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai Törpehörcsögünk...

Dzsungáriai Törpehörcsögünk meghalt, és gondba vagyok! (Bővebben lent) Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1.! Háziállata, tehát eléggé a szivéhez nőtt, 1 Új Törpehörivel felszakítanám a Friss sebeket nála, vagy Jobban lenne tőle? Illetve, ha 2 törpeöri Jól megfér egymás mellett? 2 lány Például?
2010. máj. 31. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
2 ugyanolyan nemű hörcsit semmiképpen, én nagyon megjártam vele, nembírták egymást...bár nekem aranyhörcsögöm van, de a hörcsögök egyedül élnek, verekedni fognak... Az hogy a fiadnak mi lenne a jobb ezt így nem lehet emgmondani. Van akinek ez, van akinek az... Attól is függ hány éves a fiad? Tudja hogy meghalt? Ha elég idős, talán kérdezd meg hogy szeretne-e másikat. Vagy ne törpehörcsögöt vegyél, hanem aranyhörcsögöt, talán abban nem látja a régi kedvencét de tudja szeretni... Sajnálom a hörit (és a fiad is. az én egyik hörcsim is most halt meg)
2010. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
8 éves a fiam, és 1 órája tudta meg:( ( 19:15-kor halt meg)-19:30-körül észrevette, hogy nincs bent a ketrecben.
2010. máj. 31. 20:27
 3/7 anonim válasza:
Két ellenkező neműt se, mert kb fél év alatt úgy elszaporodnak, hogy nem győzöd őket elajándékozni. Amúgy a hörik nem igénylik a társaságot, ha másikat kap, akkor csakis egyet
2010. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja nem tudja, akar-e Újjat, Ha Kap Újat és jó lesz neki, akkor jó, ha nem akkor nem tudom:S de nem mostanában, merthát egész család kiskedvence volt. Szerintem annyit megérdemel, Így halála után, hogy nem felejtük el 1 Másik kiskedvenccel.
2010. máj. 31. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy lesz másik kiskedvenc őt nem felejtitek el. Szerintem ez az indok nem állja meg a helyét ha szeretnétek másikat. Én pl nem bírtam volna feldolgozni a kutyusom halálát ha nincs ott a másik kutyám, ill biztos feldolgoztam volna, de így könnyebb volt. Várd meg míg a fiad eldönti hogy szeretne -e másikat, esetleg vidd el egy kisállatkereskedésbe, nézzen körül, és ott könnyebben eldönti majd.
2010. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az, hogy kap, nem jelenti azt, hogy el kell felejteni az elsőt. Szerintem itt inkább a fiad lelkiállapotát kell figyelni, nem a családét. Szerintem ő könnyebben feldolgozná, ha lenne egy másik kedvenc. Ezeknél a kisállatoknál sajnos figyelembe kell venni, hogy sajnos rövid életűek.
2010. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 db fiút tovább élnek mint a lányok!

De vehetsz ellenkező neműeket!

2011. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!