Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacosok! Miért...

Tengerimalacosok! Miért csinálja ezt a malacom?

Figyelt kérdés
Van 3 fiú malacunk. Az egyik mindig kurrog és feltűnően a fenekét rázza közben. Ez mit jelent? Arra is volt példa, hogy akkor is csinálta, amikor a másik kettő nem is volt a közelében.
2018. jan. 7. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Erőfitogtatás, az enyém is szokta mikor magában van, sőt amikor érzi rajtam a másik szagát akkor is nekem.
2018. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem erőfitogtatás. "Udvarol" a másiknak. Akkor is ha nincs a közelében, mert érzi a szagát.
2018. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 fiú malac?!?!?! Mióta vannak együtt?! 3 fiú malac nagyon ritkán jön ki egymással... vigyázz velük,nehogy sérülés legyen
2018. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak a hülyék találták ki, hogy nem lehet fiú tengerimalacokat együtt tartani, legalábbis veszélyes. Nekem 20 éve vannak fiú páros tengerimalacaim. A 20 év alatt (lehet hogy csak 18, de kb. 20) semmi probléma nem volt.
2018. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!