Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy tengerimalac mitől halhat...

Egy tengerimalac mitől halhat meg egy ivartalanítási műtét közben?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt mondta, hogy sokkot kapott. Ez mit jelent?

2018. jan. 17. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Részvétem.:/

Sajnos sok doki nem ért ehhez a kisállatokhoz. Nem a tudásukat akarom lenézni, de ha nem ért egy állathoz, akkor nem kéne elvállalnia. :(

2018. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom hogy így történt, ez az orvos hibája volt, ilyen pici állatot nem szabad injekcióval altatni, ha lesz még malacod és ide jutsz, előtte feltétlenül hívd fel az orvost hogy mivel altatsz, a gázt sokkal nehezebb túladagolni, oda többet ne menj :(
2018. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
És 11-es jól mondja, a probléma nem az hogy nem ért hozzá az orvos hanem ha nem vallja be és azért meghal egy kisállat, én jártam már úgy hogy a doki őszintén megmondta a szemproblémás patkányomra hogy ő nem meri biztosra megmondani mi a baja és hozzam vissza holnap mert akkor lesz bent doki aki ért a szemszutykokhoz de sajnos ez az eset a kisebbség.
2018. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!