Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm marha nagyot...

A hörcsögöm marha nagyot esett elájult, de mostmár jól van és nem is sántít szerencsére, vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
A hörcsögöm höri leesett a polcról és elájult, marhára beszartam mikor megfogtam és nem reagált semmit azt hittem meghalt remélem nem lett semmi baja, de lélegzik és minden lába ép, elvigyem az orvoshoz?
2010. jún. 9. 06:36
 1/8 A kérdező kommentje:
aranyhörcsögről van szó, fiu
2010. jún. 9. 06:37
 2/8 A kérdező kommentje:
mostmár amúgy kezd észhez térni már lukat is ásott magának a forgácsba és alszik, de még nem evett és nem is ivott remélem estére eszik valamit.
2010. jún. 9. 06:38
 3/8 maundrel válasza:
sztem nem vészes, nekem anno a kedvenc hörim az 5. emeleti erkélyről esett le.... és túlélte, vérzett, kitörtek a fogai, de 1-2 hét alatt rendbe jött,aztán még pottyantott nekem 14 kishörit is :)
2010. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja.az enyémmel is történt ilyen,pár óra alatt kiheveri.a másik hörim a 10.emeletről esett le...na ő meghalt:..(
2010. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
húúúúh köszönöm a válaszokat, úgy sajnálom szegény hörit hogy könnyeket ejtettem érte a mai nap XD
2010. jún. 9. 18:24
 6/8 A kérdező kommentje:
olyan szar volt halottnak látni mert azt hittem meghalt és megsimogattam hozzá nyúltam és nem reagált ahh marha szar volt :(( szegény
2010. jún. 9. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN O.O 10.RŐL KIESETT? MIT JÁTSZOTATOK REPÜLŐ HÖRCSÖGÖT? XD


Én pl a degumat ejtettem el a kőre elétg nagyot koppant de nem lett semmi baja

2010. jún. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jó idő volt ki voltak rakva az erkélyre de sajnos ő vhogy kimászott a terráriumból:(((
2010. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!