Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rágja le a vadászgörénye...

Miért rágja le a vadászgörényem a szőrt a farkáról?

Figyelt kérdés

Nem hullik neki egyáltalán, csak a farka végétől felfelé haladva elkezdte rágni a szőrt. Nem csupasz a farka, szóval nem tépi ki a szőrszálakat, csak kb fél centi hosszúságúra "lerövidíti". Sehol máshol nem tépi a szőrét. Lakásban tartjuk. Tiszta körülmények között. Eszik rendesen, és egyáltalán nem levert.

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. márc. 6. 23:04
 1/6 anonim válasza:

Szia

Nekem a macskám ugyan így kikoptatja a szőrt a farkáról (nyalogatással) , csak ő nem a legvégétől kezdte, hanem az elejétől. Elvittük dokihoz és kiderült, hogy allergiás a halra, azért nyalogatja ott ki annyira.

Szóval lehet valami allergiája van a göridnek

2018. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk azt mondta, ne fürdessem túl gyakran. Max havi egyszer. Semmi sem változott, előtte is ket es fel harom hetente volt furdetve, csak goriknek valo samponnal. Most elkezdtem keresni olyat, aki valoban ert is a gorikhez, mert a doki elmondasa szerint a mi gorink volt neki az elso.
2018. márc. 7. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy ideges, vagy éppen kevés neki a hely/szórakozás
2018. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem függ össze a kedélyállapotával. Nagy ketrecben van esténként. Elég aktívak vagyunk, szerencsére szeret sétálni is. Mindig jókedvű, játékos, kezdeményező. Kifejezetten embercentrikus :D

Már két állatorvosnál voltunk, de használhatót nem tudtak mondani :(

2018. márc. 18. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Hány éves? Nőstény vagy hím? Az enyém(Momó)3 éves, és hím.
2018. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 eves nosteny
2018. máj. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!