Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sürgős! Elszökött a nyulam...

Balazs.11 kérdése:

Sürgős! Elszökött a nyulam éjszaka nagyon szerettem, hogy tudnánk megtalálni? Egyáltalán van még esély?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka kiszökött a nyuszim, kinti "ketrece" van, felül valahogy kiugorhatott, a kutyám vette észre reggel hogy nincs a ketrecében. Raktam ki neki kaját meg répát, kerestem mindenhol. Egyszer már volt ilyen de akkor a kertben megtaláltuk de most nincs ott... Sajnos nem tudott a kutyám szimatot fogni. Itt nagyon sok sajnos a macska, egy sast is láttam már ma. Egésznap sírok nem tudom elhinni hogy ez megtörtént...van még esély?

#nyúl #Nagyonsürgős
2018. máj. 23. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Facebookon van egy Törpenyuszisok csoport. Oda rendszerint felteszik a talált nyuszikat. Esetleg beszélj a nyúlmentő alapítvánnyal, hátha beviszik oda. A ketrecén nyisd ki az ajtót, remélhetőleg visszamegy. Szólj a szomszédoknak, hogy nézzenek körbe a kertjükben.
2018. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előkerült a nyuszid? Ha nem, akkor melyik faluban/városban veszett el?
2018. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lett a nyuszi?
2021. márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!