Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nehezen tudok hízni (még...

Ha nehezen tudok hízni (még nem sikerült) most vettem rá a napokban magam hogy mindenféleképpen megpróbálok, akkor éjszaka is mehet az evés?

Figyelt kérdés
Gyors az anyagcserém, és úgy hallottam hogy éjszaka lelassul az anyagcsere, ezért gondolom én hogy több esélyem van a hízásra, igaz ez?

2014. júl. 29. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Persze,egyel alvas kozbe is.
2014. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számos egyéb oka lehet a soványságnak, ezeknek mindig utána kell járni. A test nem csak akkor lehet sovány, ha annak látjuk, kilókban annak mérjük, hanem akkor is, amikor a testsúly még átlagon belül van, de nincs megfelelő arányban a testben raktározott zsír és izom.
2014. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom hízás alatt nem a hájad növelését érted, tehát az nem jó módszer, hogy összezabálsz mindent aztán lefekszel aludni..

Fehérjében és szénhidrátban gazdag étrend mellett végzett tömegnövelő (súlyzós) edzésekre van szükség.

2014. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!