Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy csincsilla...

Mennyibe kerül egy csincsilla a felszerelésekkel, mindennel együtt?

Figyelt kérdés
Mármint kettő lesz,és 50 000-ből jó lenne,ha kijönne,mert most annyi a zsebpénzem:)
2010. jún. 18. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon remélem hogy ezzel a kérdéssel csak provokálni akarsz mindket és valójában nem vagy ennyire eltájolva.

Ha 2 csincsillával számolunk és a felszerelésükkel akkor olyan 250000 forintról beszélünk közben.

2010. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bva jesssu elsó vagyok de reggel van még összezagyváltam a kérdésedet ne haragudj,


szóval ha szerencséd van kijön annyiból.

ketrecet már 10 ezerért lehet kapni olyan amibe két csin kényelmesen elfér, pár ezer az egyéb felszerelés(itató, etető, alom, kaja) a többi meg sztem fedezi az állatkák árát.

2010. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,nagyot néztem az első válaszodon:)

Fa ketrecet veszek,mert az szép és elég nagy,az ára 26 000Ft,a két csini pedig a legközelebbi kisállat-kereskedésben 11 000(a kettő együtt).Plusz a többi cucc,akkor tényleg kijön 50 000-ből:)

Köszi a segítséget!

2010. jún. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!