Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény tartáshoz mennyi...

Vadászgörény tartáshoz mennyi pénzt spóroljak össze?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szeretnék egy vadászgörényt de nem tudom kezdésnek mennyi pénzt spóroljak össze!Elkezdtem számolgatni és nagyon horror ár jött ki...amiket mindenképpen szeretnék előtte megvenni:alomtálca,alom,ketrec (külföldön 16k),Görény :D,görény táp.Játékokat és alvó cuccokat én szívesen készítek neki!Esetleg tapasztalatok, hogy ti a kezdetekben mennyit költöttetek egy ilyen jószágra :)

2018. júl. 25. 15:03
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Hordozónk az van itthon :) Olyan amiben a cicákat hordozzák, gondolom az is jó lesz...vagy konkrétan erre gondoltál? :)
2018. júl. 26. 14:51
 12/32 A kérdező kommentje:

A bűzmiriggyel nem lesz baj :) A kutya szag mellett csak elfér...

Ui.:nem, nem benti kutyuk, csak a nagyszőrüt kánikulában beengedjük...és neki aztán van szaga :D

2018. júl. 26. 14:55
 13/32 A kérdező kommentje:
#10 és semmi megoldás nem lenne rá?Vagy azért elviselhető a szaga?És ezt csak akkor használja amikor megijed vagy amikor jelölget akkor is?Bocs nem értek ehhez bocs ha hülyeséget írtam! :)
2018. júl. 26. 14:57
 14/32 A kérdező kommentje:
*szóval mondjuk egy nőstény esetében, csak a fing lesz büdi?
2018. júl. 26. 14:59
 15/32 anonim ***** válasza:

A kutyaszagot a legtöbb ember nem érzi mert régóta háziasítva van és már hozzászoktunk, de a görény szag az más, mindent átjár a ruháidtól kezdve a lakást is, engem többek között ezért közösítettek ki középiskolában mert büdös voltam a görénytől :D

Szóval azóta kétszer is átgondolom hogy milyen állatot tartsak lakásban.

2018. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A hím ha nincs ivartalanítva úgy jelölget hogy a péniszéből nagyon büdös folyadékot ken rá mindenre. A bűzmirigyes fingás az emellett még külön van.
2018. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
85 százalékos azt hiszi hülyeséget beszélek mert még kölyök görénye van és kiskorukban tényleg nem büdösek, de majd ha felnő akkor rájön :D
2018. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Uff....hát akkor tuti nőstény lesz! :) Akkor talán kevésbé lesz büdös...és akkor ezt a szagot nem lehet kiszellőztetni?
2018. júl. 26. 17:08
 19/32 A kérdező kommentje:
És sokszor pukkantanak egy nap? :D
2018. júl. 26. 17:09
 20/32 anonim ***** válasza:
37%

A pukiszagot ki lehet, de egy alap görényszag mindig lesz a lakásban.

Amúgy a pukinak nagyjából olyan a szaga mint a hónapokig a szennyes alján tárolt büdös zokni, csak az erősségét szorozd meg úgy tízzel :D

De mondom a nőstény nekem egyszer sem fingott.

A hímnél meg teljesen random volt de bármikor megtörténhetett ezért egy idő után már nem is nagyon mertem ölbe venni.

2018. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!