Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » MI tegyek Anyukán nem engedi...

MI tegyek Anyukán nem engedi meg a Hörcsögöt?

Figyelt kérdés

Hogyan vegyem rá takarítanám is meg minden!!

Kérlek segíts!!!!!!!!


2010. jún. 20. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát vegyél és kész. nem kell róla tudnia. nekem se akarta megengedni a patkányokat, most meg már tök jól el van velük. mondjuk a hörcsögömet anyu akarta..
2010. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát én egész egyszerűen hazahoztam felszereléssel együtt. Eleinte durci volt, de aztán úgy meglágyult a szíve,hogy mikor elpusztult ő hozta a következőt :)
2010. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm de tudom ha haza vinnék egyet akk vissza vitetné! Úgy hogy valahogy máshogy kell próbálkoznom:8:@
2010. jún. 20. 13:24
 4/21 anonim ***** válasza:

Én csincsillát szeretnék,de a szüleim nem engedik:(Én is gondoltam arra,hogy hazaviszem a tudtuk nélkül,de azt hiszem akkor a csincsillákkal együtt dobnának ki az utcára:D

Mondjuk 1 hónapja kaptam egy pézsmateknőst,de mire kiharcoltam őt...Vagy egy hónapig minden nap mondogattam,hogy szeretnék egyet.Végül azért kaptam,mert szülinapom volt,de előbb-utóbb megkaptam volna:)

2010. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
hajtogazsd minden nap nap a hörcsögöt!Hagyd elől a bnaplód amibe az van irva h szeretnél hörcsögöt és vagy a Szülinapodra vagy a névnapodra megkapod:P:) Bizzz bennnem jó terv és beválllik
2010. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
anyagi godok miatt. meg szerintem büdös is.. hány éves vagy??
2010. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem negedi, ne tarts. ennyi. ki lehet bírni.
2010. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 BlacktigerXXX ***** válasza:
vigyél haza tengerimalacot. :D azt jobban szeretik az anyukák.
2010. jún. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
én 13 éves vagyok!
2010. jún. 21. 10:06
 10/21 A kérdező kommentje:
a naplós nagyon jó ötlet köszönöm:)
2010. jún. 21. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!