Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire bonyolult egy görény...

Mennyire bonyolult egy görény tartása?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy változatosan kell etetni, van, amit nem kaphat, ugyanolyan fatasztast igényel mint egy kutya.


Ez mennyire jelent plusz dolgokat, mint egy kutya esetében? Mennyire kivitelezheto?


Mire érdemes figyelni? :)


2018. szept. 1. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A görény olyan mint egy kutya, egy macska és kb egy mosómedve keveréke :D fárasztani és nevelni kell, mint egy kutyát, a lakásban úgy mozog és lopja a kaját mint egy macska, és esetenként úgy tud viselkedni mint egy kis vadállat :D
2018. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg olyan mint egy kutya és macska keveréke. Lehet tanítani és fárasztani kell, jutalomért tud engedelmes lenni, ellenben megmakacsolja magát és öntörvényű, bolond mint egy macska amikor bekergül. :D Ha házban tartod vagy egy nagy ketrec kell neki vagy egy saját szoba, én nem támogatom a folyamatos szabadon tartását mert annyi baleset érheti egyedül, ha udvaron tartod pedig nagy ketrec és/vagy kifutó. Az enyémnek nagy ketrece van amihez van építve egy kifutó, oda szoktam kiengedni amikor otthon vagyok. Persze ott se hagyhatom magára mert az ördög (vagyis ő :D) sosem alszik!
2018. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!