Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valamit tenni hogy a...

Lehet valamit tenni hogy a patkányok ne zajongjanak éjszaka?

Figyelt kérdés

(A patkányellenes szerencsétlenek válaszára nem vagyok kíváncsi.)


Szóval éjjelente rohangálnak mint őrült a ketrecben fel le másznak rajta, túrnak, zörögnek hangosan. Nappal nem csinálják, lehet ha kis fény lenne akkor éjszaka se tennék? Vagy ez hülyeség? Állandóan felébredek miattuk, de nem tudok nekik jobb helyet a szobámon kívül. Van valami megoldás vagy szokjak hozzá?


2010. jún. 24. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Húzd le őket a wc-n
2010. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ba.zd ki őket a hidegre, vagy erkélyre rakdbe a hűtőbe.
2010. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
nekem a másik szobába vannak, hát mondjuk mindig van kés fény, és nem is zajong, meg nem is csak éjjel van fent, Inkább akkor van fent, amikor én.
2010. jún. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
hát nem is tudom de szerintem ne húzd le a wc-n mert akkor benne maradnak a wc csövekben és visszajön a sok szar amit belepakolzs meg a családod és az naon kellemetlen tapasztalatból mondom én egyszer 2 kifejledt csatornapatkánnyla jártam így de visszajöttke és k*urva világot csináltak lerendezték a családomat és felrobnat egy gázőalack amibne a család többi tagja is odavezsett ráadásul még a haverjaim is infartust kaptak szóval óvatosan a wc-vel mert gyászolni fogsz de ha mégis vállaod a kockázatot akor nagyon sokat szarjatok bele hogy ne másszanak vissza sok sikert (Y)
2010. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos éjszakai életmódot folytatnak, nem lehet őket leszoktatni az éjszakai zajongásról, ez a velejárója, ha patkányt tartasz. Esetleg ha nem teszel be neki olyan játékot, amivel tud zajogani(mókuskerék). Jó patkányozást!
2010. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálam a patkányok nem tekerik a mókuskereket, inkább csak abba alszanak :/


Csak ha rakok be nekik papírokat, újságokat, azt szokták tépkedni szép lassan, de én csak nevetek rajta.


De ha berakod simán forgácsba, vagy macska alomba, és nincs bent nekik semmi játék, akkor max az itatóval zajong ahogy iszik, de amúgy nem tudom elképzelni hogy mit tud zajongani.


Nálam nem zajonganak.

2010. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csapd le őket légycsapóval, és gyújtsd fel őket
2010. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elfelejtettem volna írni hogy a fogyatékosok ne válaszoljanak?


egyébként nincs bent játék nekik, az alommal csörögnek ahogy rohannak benne, meg ugye másznak nagy sebességgel a rácson ami zörög mint a fene. lökdösik a házukat, etetőt.

2010. jún. 24. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Heh , 1.nak : ha lehúzod a wc-n akkor SIMÁN letbe marad , és visszajön , mert bírja levegő nélkül xD
2010. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!