Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egeret vagy hörcsögöt vegyek?

Egeret vagy hörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés
Azt az állatot szeretném, amelyik könnyebben kézhez szoktatható és nem csak nézem a ketrecében hanem játszok vele, akár egy kutyával.

2018. dec. 2. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hörcsög.

Nekem volt mind2 (sőt még patkányom is), és a hörivel jobb a tapasztalatom.

Az egeret nem tudtam szobatisztaságra nevelni és ezért ugye nehezebb volt őt hosszabb távra, esetleg felügyelet nélkül kiengedni.

2018. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Kedves 1 kommentelő hörcsögöt mennyi idő alatt lehet kézhez szoktatni? Várom a kommenteket😊
2018. dec. 2. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiket lehetetlen. Ha tenyésztőtöl veszed akkor nem kell ezzel bajlódnod hogy ne féljen tőled viszont ha kereskedésből akkor lehet örökké félni fog tőled. Ismerősöm mindent megpróbált de folyamatosan támad.
2018. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. Nekem egy ismerősömnek állatkereskedésből van a hörcsög még sem fél tőle. Amúgy 2. kommentelő tudnál jó tenyésztőt ajánlani?
2018. dec. 2. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Budapesten az Auróra. Dzsungáriai törpehörcsög tenyésztő.
2018. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Igen az Auróra az nagyon jó.

Eygébként az egerek is jók de ha jól tudom őket párban kell tartani.

2018. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5. és 6. kommentelő, megnézem
2018. dec. 2. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Auróra nem a legjobb. Moondance jobb Debrecenben. De akár örökbe is fogadhatsz a Hörcsögmentéstől. Kereskedésből semmiképp se vásárolj!


[link]

2018. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!