Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim tegnap este óta...

A nyuszim tegnap este óta oldalra tartja a fejét. Volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Tegnap este, amikor adtam neki a vacsorát akkor vettem eszre, hogy a fejet ferdén tartja. A füle pedig hatrafele lóg azon az oldalon. Elég rosszkedvunek is tűnik, illetve néha csak úgy oldalra dől, lefekszik. Ha felhivom a figyemét valamivel akkor élénk, de ez a lelkesedes elég hamar elmúlik. Ha a szenara mutatok neki akkor eszik, de magátol nem nagyon, pedig rengeteget szokott enni. Inni is csak egy keveset ivott. Pisilt és kakilt is, bár a bogyói picit kisebbek mint általában.

Természetesen viszem orvoshoz, de csak 9kor nyit és egész éjjel nem aludtam, annyira aggódok, hátha tud valaki moldani valamit addig is.


2018. dec. 12. 06:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
gyogyulast kivanok a nyuszikanak! meg jo hogy "csak" ez a baj en stroke ra gyanitottam ez sokkal szerencsesebb eset.
2018. dec. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek a nyulát ivartalanítani akarták, altatásban. Altatás végett elpusztult.
2018. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudnám, hogy minek kell az ilyen idióta rémtörténetekkel másokat ijesztgetni...

Olyan is volt, hogy valaki részegen elesett, elaludt, pechére pont egy vonatsínen, ami levágta a kezét. És? Ettől még ezek nem mindennapos esetek...


Kérdező, sok egészséget nektek, semmi baja nem lesz a nyuladnak!

2018. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet?
2019. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

Remélem nem ez a válasz a kérdésedre!

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__9651659-..

2019. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jól van a nyuszim!

A füle rendbejött, a fogát csiszolni kellett, kapott immunerősítőt is. Majd a héten kell visszavinni, hogy ránézzen a doki. Maximálisan megbízok benne. Minden állatommal hozzá járunk, soha nem csalódtam. Nagyon profi és igen, mielőtt kerdeznétek, ért a nyuszikhoz természetesen, hiszen olyan helyre vittem!

Bent is tartották 2 napig megfigyelésen és csak akkor engedték haza amikor biztosak voltak abban, hogy minden rendben.

2019. jan. 8. 12:57
 17/17 anonim ***** válasza:
orulok hogy jobban van a nyuszikad, remelem teljesen helyrejon , boldog ujevet mindkettotoknek!
2019. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!