Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen tegnap este...

8 hetes terhesen tegnap este el kezdtem vérezni. Valaki volt hasonló cipőben már? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8 hetes terhes vagyok és tegnap este észleltem, hogy el kezdtem vérezni ami tudom, hogy nagyon nem jó jel. A mellfájdalom, hol előjön hol nem ezen kivül semmi más terhességi tünetem nincs. Olvastam sok félét, hogy volt akinek 2 napig tartott a vérzés majd utána magától el állt és a terhessége sikeres volt a későbbiekben. 2 nap múkva kaptam időpontot az orvostól mert külföldön élünk sajnos itt így működnek a dolgok.

Kérem aki járt màr hasonló cipőben írja le a tapasztalatát.

Köszönöm


2018. nov. 23. 12:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a vérzés nem erős de még most is tart.
2018. nov. 23. 12:06
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen én voltam így. Viszont nem görcsöltem és nem sok vérzés jelentkezett. Én egyből ügyeletre mentem. Úgy magyarázta el a doki, hogy nem tudja mitől de van egy kis sebem mintha megvágtam volna magam és az vérzett. De ez nem árt a babámnak és nincs köze hozzá. Magán úton sem tudod megnézeti magad valahol?
2018. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik külföldön vagy, de nekem a nagyon laza nőgyógyászom azt mondta, hogy terhesség alatti vérzéssel azonnal menni kell. Mert az nem játék.

Lehet hogy a babát nem veszélyeztező dologról van szó, de ezt nem lehet tudni, meg kell vizsgálni.

És lehet olyan probléma, hogy az idő nagyon számít...

2018. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt SEMMILYEN vérzés nem normális! Nem biztos, hogy bajt jelent, de akkor sem normális dolog.

Szintén nagyon laza dokim szerint ez azonnal, akár éjszaka, ügyeletben is orvos, nem kell a reggelt megvárni vele.

2018. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
En is kulfoldon elek, a hugom is, es ilyen ezetben mindig ugyeletre megy az ember itt is. Hugom nem egyszer ment emiatt, ezzel nem idopontot kell kerni, hanem azonnal menni a legkozelebbi korhaz nogyogyaszatara.
2018. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Itt hívtam az ügyeletet azt mondták, hogy nem tudnak fogadni be se menjek mert az orvoshoz kell először menni és majd ő fogja velük felvenni a kapcsolatot és akkor mehetek ultrahangra. Most elmentem a körzeti gp-hez mert hivtam is őket de nem hívtak vissza így bementem és csináltak terhességi tesztet ami pozítiv lett és mondták, hogy maradjak itthon pihenjek és ma fognak még hívni, hogy a mai napon vagy hétfőn hánykor mehetek ultrahangra.

Tisztában vagyok vele, hogy ez semmi jót nem jelent mert a vérzés terhesség alatt egyáltalán nem normális. Sajnos nekem február végén napra pontosan így kezdődött akkor is vérezgettem hol el állt utána megint előjött de akkor tudom, hogy a megerőltetett életmód volt hatással sajnos de most könnyitett munkán voltam semmit nem emeltem vigyáztam magamra és tessék. Szintén ugyanabban a hajóban evezek. Arra is gondoltunk a párommal, hogy lehet hogy valami más probléma áll a háttérben lehet hogy sárgatest hormon probléma vagy progeszteronszint nem a megfelelő. De sajnos ez mind csak találgatás de ha esetleg ez a baba se marad velünk ne adj Isten, akkor otthon Magyarországon egy teljes körű kivizsgálást fogunk kérni.

2018. nov. 23. 12:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy mondta az orvos hogy jó jel hogy a teszt pozitív lett de szerintem csak engem akart nyugtatni mert ha jól tudom a hcg nem azonnal ürül ki a szervezetből.
2018. nov. 23. 12:52
 8/18 A kérdező kommentje:
Angliában élünk.
2018. nov. 23. 12:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is Angliában élek.Itt is szültem.A GP től csak akkor kell beutaló,ha nem sürgősségi kivizsgálás,mondjuk egy sima plussz ultrahang,vagy vérvétel.Ha terheswn vérzel, akkor a&e,és ha pont abban a kórházban nincsen terhes ambulanci megmondják hol van és oda kell menni.
2018. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
bocsi előző vagyok.még annyi,hogy a terhes ambulancián is lehet sokat kell várni,mint az a&e-n de szerintem még mindig jobb,mint 2 napot várni.
2018. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!