Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyuszimnak?

Mi baja lehet a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
2 napja nem eszik és ami még nagyobb baj hogy nem is iszik. Amúgy ugrál, kapar, megrág mindent. Előtte voltam állatorvosnál, aki azt mondta valószínűleg a veséje körül van valami gyulladás, azóta kapott szurit, injekciót, de még rosszabb lett a helyzet egy kicsit később... Sokat gubbaszt, és sokat vakarózik, mosdik.
2010. jún. 30. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a dokihoz!
2010. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vidd vissza megvizsgálni
2010. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszaviszem persze, csak azért tettem fel a kérdést hátha volt valakinek hasonló és tud valamilyen infóval szolgálni mi lehet a baj és mit tudnék én tenni hogy jobb legyen a nyuszinak.
2010. jún. 30. 16:39
 5/7 anonim válasza:
Azonnal vidd orvoshoz,a nyusziknak már pár óra nem evéstől-nem ivástól is leállhat a bélműködése!
2010. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de lehet elrontotta a fogát /ha csinált vele vmit/
2010. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos azonnal vidd orvoshoz, hisz a nyulak elég sokat esznek isznak és azonkívűl elég sokat mozognak! Ha a kezelés sokba is kerül megéri.
2010. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!