Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg harapott a hörcsögöm...

Meg harapott a hörcsögöm lessu bajom tolle?

Figyelt kérdés
Tegnap este meg harapott a horcsogom... kb egy hete van nalunk... ismerosomtol vettem... es tegnap este bele harapott a mutato ujjamba jo mellyen halottam is ahogy ropog alatta a husom... mára meg olyan mintha kicsit gennyesedne... faj is.. sogornom azt mondta hogy be van gyulladva es vermergezest kapok reggelre meg is halhatok ha nem megyek el tetanuszert.. igaz ez? Vagy mit csinaljak?
2019. febr. 3. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod egy hörcsögharapástól. Hamar elmúlik, csak fertőtleníteni kell. Ha mégis valami komolyabb elváltozást tapasztalnál, nézesd meg egy orvossal.
2019. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló!

Téged előbb raknálak utcára, mint egy hörcsögöt. Ezt vedd komolyan.



Ilyet viccből sem mond egy jó érzésű ember.



A kérdezőt pedig nagy valószínűséggel azért harapta meg a hörcsög, mert még talán nincs kézhez szokva a höri, vagy egyszerűen csak a gazdi piszkálta alvás közben :) Én is jártam már így elég sokszor, rágcsálókkal foglalkozok, de nyugi, semmi baj nem lesz.

Mekkora helyen él a hörcsög? Gyakran szokott harapni? Mert a kettő lehet összefüggésben, amióta egy 90*50-es, tisztességesen berendezett terráriumban lakik a hörcsögöm, teljesen kezesbárány lett, belemászik a tenyerembe is. :)

2019. márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!