Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalaccal egy szobában...

Tengerimalaccal egy szobában aludni?

Figyelt kérdés

Mennyire zajosak? Letakarva csendesebbek?

Sajnos nincs külön helyük, de nem tudom, nem fognak-e zavarni az alvasban. Ketten vannak egy ketrecben.


2019. febr. 9. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

Mivel éjjeli állatok akár a nyuszik elég zajosak tudnak lenni, hiszen nappal alszanak. Én sosem takartam le semmilyen állatot, csak a papagájaimat régen. A nyuszim meg alkalmazkodik hozzám, és nem zajos éjjel, viszont reggel zörgeti a ketrecet. Ha este kicsit kiengeded a malacokat akkor nem valószínű hogy zörögnek, de sajnos mivel ahogy előbb is írtam megesik mert éjjeli állatok.

Viszont emberfuggo is. Van aki az égegyadta világon semmire nem kel fel, van aki a legkisebb neszre is. Próbáld meg , ha nem sikerul akkor takard őket le. Ha az sem jön be akkor pedig vidd őket ki a szobából.

2019. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

A tengerimalacok nem ejjeli allatok. Esta alszanak sok ragcsaloval ellentetben.

De ez nem jelenti azt, hogy este nesztelenek.

2019. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Én 4 mellett is tudtam aludni, de igen, neszelnek/zorognek. Bár nem megy az alvás kárára. Néha megébredsz majd, de nem vészesebb mint 1 hörcsög, sőt..

(Nem éjszakai állatok)

2019. febr. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Simán lehet aludni mellettük, főleg hogy egy idő után megszokja az ember azt is ha netán zajongnak. Nekem az elején az önitató kocogtatása volt a halálom, főleg hogy az egyik malacom simán tolta percekig egyhuzamban. Párna a fejre, aludtam tovább.
2019. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából a gyerekkel (3 éves) lennének egy szobában. 😬
2019. febr. 10. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
A gyerekem szobájában van két tengerimalac, ő tud tőlük aludni, bár én néha a másik szobában is hallom őket, főként ha kergetőznek. Egyszer a gyerekszobában kellett aludnom, alig aludtam valamit a malacoktól. A tengerimalacok szakaszosan aktívak és pihennek, éjszaka is vannak aktív szakaszaik. Nálunk az vált be legjobban, hogy a tápot közvetlenül az előtt kapják, mielőtt a gyerek aludni, és persze friss szénát, vizet. Akkor teletömik a pocakjukat, és egy időre lenyugszanak.
2019. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hangoskodnak. Sokat ki kell őket engedni és a kaját egy időpontra tenni mert különben mindig kajáért fognak vinnyogni. Ha mondjuk 7kor van kaja akkor 7 körül fognak hangoskodni.
2019. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os voltam. Lehet, hogy nem hangoskodnak, pl. nem visítanak, de azért motoszkálnak, kaparásznak, vagy morognak egymásra. Van, aki erre érzékeny, folyton felriad, másnak meg jó alvókája van, nem észleli. Pl. én folyton felriadok, még a másik szobából is, a gyerek viszont tök jól alszik, nem észleli. Ki kell próbálni. Az esti etetéssel csak a csipogást és a visítást lehet megelőzni, ezt meg is tesszük. Ezt azért írom, mert nem fogjátok tudni, mennyire zavar, amíg ki nem próbáltátok. Ja, és ne takard le őket, az nem számít, és elveszi a levegőjüket.
2019. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 13. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!