Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csipognak a hörcsögeim,...

Csipognak a hörcsögeim, testvérek és mind a 3 lány, ez verekedés?

Figyelt kérdés

Van 3 dzsungáliai hörcsögöm 1,5 hónaposak, testvérek, és sokszor csipognak, olyan mintha bírkóznának, de ezt én ikább valami testvéri izének nézem vagy nemtom... most ha csipog valamelyik az mit jelent? Verekednek vagy mi?

Egyik a másikon fekszik és nemtom mit csinál, a másik meg csipog. ötlet? :D


2010. júl. 1. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt nem ajánlatos együtt tartani mivel nem bírják egymást a legtöbb esetben.. Nyilván verekednek. Rakd külön őket.
2010. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lassan ideje lenne szétválasztanod őket, mert egyre durvábbak lesznek egymással, és csúnya vége lesz sajnos :S
2010. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a csipogást verekedést jelent? de nem is csinál semmit az amelyik a másikon fekszik, csak nyalogatja vagy nemtom mit csinál :D a másik meg csipog
2010. júl. 1. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Most még lehet, hogy csak játék, de mostmár elkezdhetsz rajta gondolkozni, hogy hova teszed őket külön :P
2010. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögeimnél is ez volt. először így indult aztán az egyik kapott egy jó nagy harapást az orra mellé. és a másik nem hagyta úgyhogy szét választottam őket.Neked is ezt ajánlom mielőtt megölik egymást.
2010. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
beszélő" üzemmód: a hörcsögök különböző hangokkal, csipogással reagálnak a gazdi simogatására, gondoskodására, vagy a másik hörcsöggel így beszélgetnek. Viszont hörcsögöt csak pároztatáskor szabad összeengedni, akkor is csak egy bizonyos ideig, mert verekedősek. :/ Ha nem akarod, hogy valami nagyobb baj történjen válaszd el őket..:/
2010. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekünk is volt ilyen. Azok nekünk meg is sebesítették egymást.Szerintem verekednek!

Ja az dzsungáriai!

2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!