Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér tartása büdös?

Egér tartása büdös?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 20:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!

én is nyilván úgy gondoltam, h takarítanám a helyét, csak nem tudom mennyi időnként a legjobb

2010. júl. 6. 10:31
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egerek közül a hím eggyértelműen sokkal büdösebb,ezzel nem azt akarom montdani, hogy illatos a lány... De, ha naponta takarítod akkor alig észrevehetően büdös,De ne a szobádban tarsd hiszen éjszakai állatok...
2010. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nem az egér a büdös,hanem a vizeletük. szerintem 2-3 naponta takarítani kell,bár ha csutkaalmot veszel,akkor lehet,hogy elég hetente. ha takarítod a terráriumot,és rendesen cseréled az almot,akkor nem lesz büdös.:)
2011. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
67%

Megértem az állati bűz elleni kampányolók érzéseit, de sajnálattal mondom, hogy az egyerek vizelete természetüknél fogva iszonyúan büdös tud lenni,

-takaríthatjátok akárhányszor-

a szagot legfeljebb elfedni, vagy enyhíteni lehet.

2018. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!