Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A ragcsalokat hanem hat az...

A ragcsalokat hanem hat az egercsapda hogyan lehet kiirtani ha mar a szobaba is bejutottak ha tobben vannak!?

Figyelt kérdés

berhazas onkormanyzati lakasbol!?

bocsanat elnezest kerek az ekezet nelkuli irasomert.



#allatok.:-(:-s.
2019. máj. 14. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs macskád, kutyád, akkor méreg.
2019. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

dehat ilyen ezek a ragcsalo kiirto szakemberek azok mennyibe kerulnenek!?

hogy az ilyen rohadt dogok komolyan tenyleg igy erzem jatszoteruknek hasznaljak az egesz lakast!!!

mintha nem lenne elegendo bajaim,gondjaim,problemaim,nyuglodeseim ennekem is.apukam vett ma ilyen ragasztos lapot arra tett egy-egy kolbasz darabkat de en most meg pluszban attol felek,hogy ne legyenek rovarok ne adj isten(csotany,svabbogar es stb-k.).

2019. máj. 14. 18:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Élvegefogó kelepce pl fémsodronyos gûla alakú , abba többen belemásznak . A szaki dråga a mėreg meg macskåt ragadozó madarat elpusztít ha elkapjàk a rágcsálót ...
2019. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nyakamat rá, hogy az önkormányzat küldte rád az egereket. Így akarnak kilakoltatni bakker.

De az a megoldás, hogy rendezel nekik egy hatalmas bulit, de a ház is beleremegjen, és itasd őket tablettás borral, másnapra az egerek tuti elköltöznek. Vagy te költözöl másnap, az egerek pedig maradnak....ÖRÖKRE....

De én a helyedben megkérdezném az önkormányzatot, hogy mennyit fizetnek neked azért, hogy neveled az egereiket. Jobb esetben pénzt kapsz, rosszabb esetben felgyújtod a házat.

2019. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egérragasztó
2019. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szobában nem mérgeznék, az biztos. A random elpusztult egér sok kellemetlenséget tud okozni
2019. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo es akkor most milegyen!?
2019. máj. 14. 19:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom!

Én már mindent kipróbáltam (a mérget még nen, mert kutyánk van) és azt tapasztaltam, hogy a ragacs, az élve befogó, az egérfogó, csak 1-2 alkalommal hatékony és utána nem mennek bele. Talán érzik rajta a szagot, vagy továbbadják egymásnak, hogy kerüljék, de csőd.

Most azon gondolkozom, hogy kitesszük a kutyát a garázsba 2 hétre és mérget rakunk ki.

2019. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jagd terrier, egerésző macs
2019. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2019. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!