Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg igaz, hogy a tengerima...

Tényleg igaz, hogy a tengerimalacok büdösek? A másik kérdés, hogy a kislányon allergiás a macskaszőrre, baj ha van tengerimalacunk? Tegnap kaptuk őket, de nem tudom ártok. E vele. Olyanok válaszát várom akik értenek is hozzá. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvető tévedés, hogy a tengerimalac büdös. Vagy egy természetes szaga az állatnak és az alomnak is, amiben tartva van. Ha az rendesen van cserélve (nyáron gyakrabban, mivel a melegtől ugye jobban bebüdösödik a pisi-kaki), akkor csak az alom és az állat szaga érezhető, ami meg nem büdös, hanem tengerimalac-szagú.

A gyerek meg ha macskaszőrre allergiás, az nem jelenti, hogy a tengerimalac szőrére is. Vagy csináljatok arra is tezstet vagy te tudod milyen tünetei vannak az allergiájának. Hagyd, hogy egy kicsit megfogdossa, simogassa a malackát és ha előjönnek a tünetek, akkor inkább találjatok új gazdit az állatnak.

2010. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2010. júl. 8. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Az öcsém macskaszőr allergiás méghozzá nagyon!A malacoktól nem fulladt még be és a szeme sem vörösödik,viszket tőlük!:)

A malac is olyan mint a többi állat!Ha rendszeresen takarítod akkor nem büdös!Én szoktam a ketrec aljába kevés macska almot is szórni a forgács alá,az beszívja a vizeletet!:)

2010. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi .
2010. júl. 8. 13:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet megmaradnak:)
2010. júl. 8. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!