Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöket hogyan hozom haza...

Hörcsögöket hogyan hozom haza az üzletből?

Figyelt kérdés
Első hörim lesz amit magam szerzek be és fogalmam sincs,hogy az üzletben a hörit miben vagy ,hogy adják oda. Mert ha úgy van akkor viszek hordozót. Csak szeretném tudni,hogy ott bele rakják valamibe vagy vigyem az utazóját. Mennyi idősek kb? Mert lefoglaltam egyet ,a mypet boltban ami a mammutban található meg,de nincs kiírva,mennyi idős. Cuccokat vettem hozzá meg labdát mert mikor nem leszek otthon a munka miatt vagy nem este, akkor abban lesz és a szobámban fog futkározni. Szerencsére kibírja a mennyiség a fizu a napot. Szóval nem kell aggodni,hogy nem lesz kajája meg fogkoptatója és alma. És még valami következő hónapban egyéb holmikat is szeretnék a ketrecen kivűl. Ehhez is szeretnék tanácsot. Szeretnék csöveket építeni idővel a falra ,de ehhez sem értek ;hol érdemes ilyeneket beszerezni. Köszönöm a válaszokat. Tudom mit eszik 😇 És azt sem tudom milyen neme lesz 😣 Mert ha párosztatni szeretném akkor,hogy szerzek párt hozzá. Mivel csak pár évig élnek így szeretnék késöbb utodokat is . 😇❤ A cuccait az okosgazdi.hu oldalon rendeltem meg.

2019. jún. 18. 22:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
94%
Ha megfelelő méretű a ketrece és van benne kerék, akkor teljesen jól érzi magát ott, nem kell neki labdában lenni napközben.
2019. jún. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne akkor olvass utána, ha már nálad van. Hanem előtte. Gyermekágyat se azután veszel, hogy megszülsz. Egy állat felelősséggel jár. Előbb szerezd be a szükséges felszereléseket, és utána jöjjön az állat. De semmiképp se kereskedésből. Ott eleve nem is értenek hozzájuk, egy csomó olyan terméket fognak rád sózni, ami szinte 100%, hogy nem lesz jó, és cserélni kell majd. Eleve eladnak olyan méretű ketreceket "hörcsögnek tökéletes" címszóval, amiben a magyar törvény szerint nem is engedélyezett gerinces állatot tartani (más kérdés, hogy a gyártása és az eladása nem engedélyhez kötött...). Törpének minimum 60*50, aranynak minimum 80*50 cm alapterületű hely kell. Tényleg lépj be a Hörcsög imádók csoportba, mert ott tudnak segíteni, hol lehet ilyen helyet olcsón beszerezni. Kereskedésben aranyáron vannak a használhatatlan kis méretű ketrecek is.
2019. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyelj... Mindenki így kezdi, hogy nem tudja és kérlek ne vedd senkinek a hozzászólását támadásnak. Senki nem akar rosszat csak a hörcsögnek jót :) nagyon kérlek szépen olvasd el figyelmesen amit küldtek mert a hörcsögtartás felelősséggel jár és bízok benned, hogy olyan felelősség teljes gazdi vagy aki meghallgasa a tanácsokat. Ha BÁRMIBEN kell segítség nyugodtan rám írhatsz, és én megpróbállak eligazítani vagy akár a "Hörcsög imádok" csoportba is felteheted. Legyél felelősség teljes és remélem jó helye lesz a kis pajtásodnak
2019. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!