Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek társat a tengerimalacom...

Vegyek társat a tengerimalacomnak? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy tengerimalackám 2019. 02. 11-én született és egyébként fiú (kb. 5 hónapos) akartam várni 7 hónapos koráig, hogy vegyek mellé egy 5 hetes fiú malackát... De sztem nagyon magányos mivel:sokszor unottan gubbaszt a sarokban, vagy a házában továbbá nagyon sokszor rágja a ketrecrácsot, es csakis akkor hagyja abba, ha odamegyek és megsimizem, megszeretgetem. Azt tudni kell, hogy naponta 2-3 órát vele vagyok, és játszok vele, megsimizem.

2019. júl. 16. 16:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Nagyon aggódom a malackámért, és ha kell már holnap veszek mellé egy társat... <3

Ui. A válaszokat előre is köszönöm ;)

2019. júl. 16. 16:24
 2/16 anonim válasza:
100%
A tengerimalac társas állat, megvenném most a barátját, nem várnék.
2019. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Először is, köszi a gyors választ ;)

Másodszor: én is erre gondoltam, de sok helyen azt olvastam, hogy ha a nagyobbik 6 hónaposnál fiatalabb, akkor a kicsi nem feltétlen fogadja el "vezetőnek"...

2019. júl. 16. 16:31
 4/16 A kérdező kommentje:
Azok is írjanak, akik először egy malacot vettek (mint én), és írják meg,hogy hány hónapos volt a malackajuk, mikor vettek mellé pajtit :3
2019. júl. 16. 16:40
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Kell fél év korkülönbség. És tilos kereskedésből venni... Keress fel egy tenyésztőt, vagy a Tengerimalac Mentést.
2019. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál, de mindenképp kereskedésből hozzuk... :P Találtunk egy megbízhatót, (ráadásul rokonunk ott dolgozik), a mostani malac is onnan van, és makk egészséges (4 hónapja van nálunk), állatorvos is látta már, és ő is azt mondta hogy egészséges
2019. júl. 16. 16:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A Rex alapítványnál most pont vannak mentett malackák, ha ők is szóba jöhetnek, nézd még náluk. [link]
2019. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kereskedésben nem értenek az állatokhoz. Azt mondanak, amit a vevő hallani akar. Normális kereskedés ebben az országban nem létezik...
2019. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a legutóbbi két válaszolónak a válaszát... De egyikőtök sem a kérdésemre válaszolt :D 100 % hogy a másik malacot is ugyanonnan hozzuk... Arra vagyok kíváncsi, hogy most vegyek-e mellé társat, vagy még várjak vele... Mert amúgy rettentően unatkozik, de lehet hogy össze verekednének. Szóval valaki válaszoljon már a kérdésemre is. Nem kérek a kioktatásból, sry :P
2019. júl. 16. 20:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont azért van ennyi rosszul tartott állat, mert az emberek többsége olyen ostoba, mint te, kérdező. Igen, kell neki egy azonos nemű társ. Lépj be malacos Facebook csoportokba, hogy hozzáértők segíthessenek.
2019. júl. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!