Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vegyek társat a tengerimalacom...

Vegyek társat a tengerimalacomnak? Bővebben lennt

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy tengerimalackám 2019. 02. 11-én született és egyébként fiú (kb. 5 hónapos) akartam várni 7 hónapos koráig, hogy vegyek mellé egy 5 hetes fiú malackát... De sztem nagyon magányos mivel:sokszor unottan gubbaszt a sarokban, vagy a házában továbbá nagyon sokszor rágja a ketrecrácsot, es csakis akkor hagyja abba, ha odamegyek és megsimizem, megszeretgetem. Azt tudni kell, hogy naponta 2-3 órát vele vagyok, és játszok vele, megsimizem.

2019. júl. 16. 16:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mostmár tényleg elegem van 😾 nem vagyok ostoba! Te vagy ostoba, mivel nem érted a kérdést... Én nem azt kérdeztem, hogy kell-e neki társ... Tudom, hogy kell. Azt kérdeztem hogy jövő héten, vagy 1-2 hónap múlva vegyek neki (most 5 hónapos). Jöjjön már egy értelmes ember... (1. és 2. válaszoló volt csak normális válaszoló, ők értették a kérdésem)
2019. júl. 16. 21:25
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Vegyél neki mihamarabb.

Ne unatkozzon.

Addig is bábozz neki estenként,nem nagy cucc eleg egy zokni a kezedre,nem túl intellektuális lények.

Esetleg ekozben kis zene aláfestes valami litvan dzsezzbalett akár.

2019. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bábozzak? Ezt most viccből írtad? Mert ha nem viccből, kipróbálom ;D
2019. júl. 18. 23:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Bábozast feledd el. Vegyél mellé masikat mihamarabb. Kiraly hogy naponta simogatod,foglalkozol vele,de kell.neki majd sajat társ is. Majd ahogy a pénztárca engedi.
2019. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Legkésőbb jövő hét pénteken kap egy 4 hetes fiú malackát társként 😊 Remélem így már boldog(ok) lesz(nek)
2019. júl. 19. 08:11
 16/16 anonim válasza:
Szirintem várj amíg el nem éri legalább az 1 éves kort.A tengerimalacok nem bírják a magányt társaslény egyedül depressziós is lehet
2019. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!