Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi oka lehet annak ha egy...

Mi oka lehet annak ha egy ember nem szereti a kutyakat!?

Figyelt kérdés
esetleg bantja oket!?
2010. júl. 11. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

ennek az az oka hogy egy féreg,vagyis ha bántja..

az h nem szereti annak több oka lehet.. én pl utálom a macskákat,de a kutyákat imádom:D

2010. júl. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szomszédnak Sose-SOHA sem volt kutyája, és a környezetében sem, nem ismeri a kutyákat, így mindegyiktől fél... Ha kiengedem a tacskó keverékemet, szalad be a kapun, és mondja, hogy vigyem be ezt a agresszív dögöt...-.- Sose harapná meg a kutyám, csak álmában...
2010. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kutyákat, de azt nem mikor kiengedik őket a gazdik, még akkor sem ha nem bánt. Jöhet valami amiért át akar rohanni az út túloldalára, és egy autós elüti. Nem a sofőr lesz ekkor a hibás, hanem a kutya gazdája. Nem bántásból írom, csak ezt gondolja át mindenki, aki ilyet tesz.

Amúgy szerencsére egész jól értem a kutyák adta jeleket, legalábbis az utcánkban lévő két német juhászét szerencsére sikeresen megértettem, és tudtam mit tegyek, hogy ne váljak a reggeli fő fogásává. Na, azóta azelőtt a ház előtt félve megyek el, mert ha ügyesen ugranak, akkor bármikor ki tudnak jönni...a két gyönyörűség. Nem beszélve róla, hogy olykor a kapu/ajtó is nyitva van résnyire, gazdi meg sehol. Szóval hiába szeretem a kutyákat, és tudom nem az ő hibájuk, de őket nem sajnálnám. Nyugi, én nem fogom őket soha bántani!

2010. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan azért nem, mert soha nem ismerték meg, milyen egy kutyával együtt élni. Nagyapám, például a kutyát csak a kertben ugató dologként kezelte. Aztán megismerte a mi családi kedvencünket, és hozzá egész másképp állt.


Sokan valami rossz tapasztalat miatt félnek a kutyáktól.


Más emberek meg...senkit se szeretnek, se kutyát, se embereket, önmagukat sem.


És persze vannak olyan macskások, akik szerelmesek a cicákba, így a kutyákat nem szeretik.


Akik meg kutyát kínoznak: ők elmebetegek.

2010. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nem és kész , én pl. nem szeretem a papagály féléket mert nem tetszenekv , el kell fogadni hogy nem mindenki szereti a kutyákat.

Aki kínozza őket azt meg tarkón kell csapni egy szívlapáttal...

2010. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En kimondottan "macskas" vagyok, igy "nem szeretem" a kutyakat.

Nem szeretem abban az ertelemben, ahogy egyesek, hogy "kutya nelkul lehet elni, csak nem erdemes", meg hogy a kutya az ember legjobb baratja, meg...

De szeretem, mint egy nagyon jo hazikedvenc, es egy csodaszep allat - de nem hiszem, hogy annyira "tokeletes" lenne, mint ahogy nehanyan latjak - a kutya is olyan, ahogy nevelik, nem lesz szuletesetol tokeletes. (A macska meg foleg nem)

Akik meg bantjak a kutyat (nem azokra gondolok, akik a "kemenyebb" neveles hivei, de attol meg szeretik a kutyat, nem is kicsit) azok meg idiotak, es ez a legenyhebb kifejezesem rajuk.

2010. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!