Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek meg fog ismerni a...

Szerintetek meg fog ismerni a kutyám fél év után?

Figyelt kérdés
Júniusban kiköltöztünk a párommal Angliába, a kis kedvencünk viszont otthon maradt, mert nem volt más választás. 4 éves a spánielünk, imádjuk őt, és ő is minket. Viszont nagyon félek attól, hogy ha decemberben hazamegyünk, nem fog minket megismerni. Lehetséges, hogy ennyi idő alatt elfelejti a gazdáit? Van valakinek ebben "tapasztalata"? Nagyon bánatos lennék, ha nem ismerne meg minket... :(
2010. júl. 11. 19:53
1 2
 1/11 Rosie_Anne válasza:
100%
Szerintem ha nagyon jó kapcsolatot ápoltál a kutyussal akkor biztos hogy nem felejtett el ! A spánielek nagyon kos kutyák és jó a memóriájuk ! Ha te nevelted és végig vele voltál nem fog elfelejteni ! Én a kutyusomat 4 hónapig nem láttam é mikor hazajöttem úgy játszott velem mint ha mi sem történt volna .Szerintem veletek is ez fog történni.
2010. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy felismer!! De lehet, hogy meg lesz sértődve, mert "hanyagoltad". De hogy megismer, az 100%
2010. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kutyáknak remek a memóriájuk. Olyan embereket is megismer, hosszú hónapok után, akikkel nem is él együtt.
2010. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
megismer
2010. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

megismer.max duzzogni fog amiért otthagytad..ők nem értik meg h mi van,csak azt tudják h elmentél és őt otthagytad:S

ismerősömmel ezvolt..kiköltözött a szüleitől Pestre..magyar vizsla otthonmaradt a szüleinél és a mai napig haragszik rá..persze fél év az nem 3év..szóval ki tudod engesztelni:D

2010. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Ismerősömék vettek egy házat. Az előző tulaj hitegette őket, hogy visszajön a kutyáért, de egy darabig hadd maradjon még ott. Persze azóta is jönnek. Család befogadta, megszerette a kutyát, aki a mai napig végtelenül ragaszkodó és hálás érte. Nem tudom már mennyi idő után, de egyszer valamiért visszament az előző tulaj. Kutya rá se nézet!! (pedig idegenekre szokott) Visszavonult a kert hátsó részébe és ki se jött, míg az ember el nem ment...
2010. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi Skóciában dolgozunk a párommal, és mi sem hozhattuk a kutyust. Viszont 3-4 havonta hazajárunk, nem sok idő, de így is amikor meglát minket, ne tudd meg mit leművel, azt sem tudja örömében, hogy pacsit adogasson, vagy ugráljon :). Szóval a kutyák nem felejtenek! Szerencsére jövőre már megyünk haza végleg, így már csak ezt az évet kell még kibírnunk.
2010. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is távol voltam egyszer régen fél évig (vagy talán több is) a kutyámtól. Megismert. :) Szerintem nincs mitől félned, meg fog ismerni ez biztos.
2010. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is spánink van, anya kint volt a külügyiseknél kb 9 hónapig dolgozni, aztán hazajött, és a kutyus olyan örömtáncot járt, hogy csak na. :) Mikor hazajött, egy pár hónapig szinte mindenhova követte, nehogy megint "eltűnjön", és mai napig ott alszik az ágy mellett anyával. Sétánál is odajön ha hívja, szóval nem felejt!
2010. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok, most megnyugodtam! :)
2010. júl. 11. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!