Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfog ismerni a kutyám?

Megfog ismerni a kutyám?

Figyelt kérdés

Félévig vagyok kint Angliába, és most karácsonyra jövök haza.

egy Berni pásztorom van, és félek h nem ismer meg (elfelejt). Tehát szerintetek megismer majd vagy nem ?


2010. okt. 10. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
engem megismert több mint egy év után mindkettő kutyusom ;)
2010. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem biztos, hogy megismer, ha már elég sok ideje a tied.. :)
2010. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Természetesen megfog ismerni. : )))

Még is csak Te vagy a gazdája, nem felejt el.

2010. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kutya soha(!!!) nem felejt el!Főleg a gazdiját!Ez tapasztalat:)Megszagolgat mikor meglát és rögtön elkezd majd örömtáncot járni és csaholni meglásd!;)
2010. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, tutira meg fog ismerin. Max. csak akkor nem, ha még kicsi kölyök volt mikor kiköltöztél, és mondhatni semmi közös emléketek nincs.
2010. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:) 2 éves a kutyám egyébkénk :)
2010. okt. 10. 11:09
 7/7 MME ***** válasza:
Nálunk 6 hónapig volt egy kóbor kutya (2 saját mellett), aztán sikerült gazdát találni neki. Két év múlva az örökbefogadó felé jártunk, és gondoltam teszek egy próbát, hátha tudnának egyet még játszani végső búcsú gyanánt - a volt kóbor kutya kb. fél percig vadul ugatta az enyémet - aztán az enyém felismerte, elkezdett neki nyüszögni, erre a másik megtorpant, elkezdte szagolgatni, és aztán ő is elkezdett nyüszögni, sírni, könyörögni, hogy kijöhessen hozzá :) Bementünk, és ahogy egymásra találtak, nagyon megható volt :) Tehát téged ennyitől tuti nem felejt el, de szerintem 10 év távollét után is meg fog ismerni.
2010. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!