Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy westi akkor is lehet...

Egy westi akkor is lehet egészséges, és hosszú életű ha?

Figyelt kérdés

ha csak 20-30 ezer ftba került?

mert csomó helyen azt olvasom h azok hamar megbetegszenek és hamar elpusztulnak..de ez nemigaz szerintem..ugye?:S


2010. júl. 11. 20:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jááj..pedig már ki is néztem a kis kutyit:(

tényleg ilyen vészes?

és esetleg ha megkérdezem a szaporítót h volt-e betegség a kutyi szüleinél..

merthogy 10éve szeretnék piciwestit és most TALÁN lehet.

júli végére kiderül h leheet-e..:S

és anyu meg biztos nem megy bele h 100 000ért vegyünk:(((

2010. júl. 11. 21:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Gondolod hogy a szaporító aki a kutyáiból akar pénzt csinálni majd megmondja neked hogy volt e beteg a kutyája? Ha tudnád hogy beteg volt nem vennéd meg a kölyköket és neki abból semmi haszon. Gyűjtsetek még egy kis pénzt és pár hónap múlva talán összejön egy egészséges kutyi. :)
2010. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez biztos hogy az a kutyus szaporítótól van.Kis korában nem igazán lehet megmondani,talán különféle vizsgálatokkal meg lehet modnani,nem tudom. Ilyenkor szerintem 50-50% az esély annak hogy egészséges lesz és sokáig fog élni,vagy pedig beteg kutyus lesz.

DE nem tudom kérdező bocsi,de ezt én olyan sok helyen látom meg olvasom és ez engem annyira felzavar: 6 hetes kiskutyát aki árul nem szabad megvenni!!!!NEEEEM! Egy 6 hetes kiskutyának az anyja mellett van a helye,és a szaporító azért akar megszabadulni tőllük minnél hamarabb mert ugyebár 6 hetes korban kezdik el az oltásokat a kutyáknak,etetés gondolom stb.

És igen: egy biztos,nem fogja megmondani a szaporító neked,hogy volt e valami baja vagy nem.

Az allergiáról szerintem annyit,hogy nekem is westiem van,és kölyök kora óta nem etetem csirkés táppal kizárólag bárányos-rizses vagy pedig lazacos pro plan táppal etetem. Ez minden westieben megvan ezaz adottság,csak kinél erősebb hajlamban kinél kevésbé.


Egy biztos,én nem "boldogítom" a pénzemmel azokat az embereket,akik ilyenek.nagyon ellene vagyok ennek a szaporítósdinak,de hát Magyarországnak még fejlődnie kell jócskán mindenben.

Egyébként ha privin írsz esetleg belinkeled ide,kép alapján is meglehet naggyából modnani,hogy az a westie miylen:)Persze a külső adottságokra gondolok.esetleg ha szülőkről van kép

2010. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Akiteki ***** válasza:

Nem, nem biztos, hogy beteg. De:

1. Az sem biztos, hogy westie. Ennyi pénzért kapsz egy szaporítótól keveréket, ami lehet hogy úgy néz ki, mint egy westie, csak a természete lesz más, mert kiütközik rajta, hogy más is van a felmenői között, vagy nagykorában derül ki, hogy nagyon nem úgy néz ki, mint egy igazi westie.

2. Mi van, ha mégis valami öröklött baja van? Hova fordulsz, ha kiderül, hogy nem arra rendezkedtél be, hogy az állatorvosnál nyiss folyószámlát?

A szaporító nem fog kártalanítani, egy tenyésztő szerződésben aláírja ugyanezt.

2010. júl. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!