Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám 2 napja koplal, nem...

Kiskutyám 2 napja koplal, nem akarja megenni a tápot? Váltsak?

Figyelt kérdés
Próbaképp vettem neki acana puppy-t, de nem kell neki inkább koplal. Váltsak tápot?
2010. júl. 11. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Én ha a helyedben lennék, azért nem váltanék tápot, mert nem eszi meg (utána meg lehet a 20.-ik táppal is eljátszaná ezt) én inkább hagynám a tápot, és elvinném az orvoshoz mert akármi baja lehet! Nembiztos, hogy maga a táppal van gond.
2010. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A kutyák általában azért nem esznek, mert valami bajuk van, és nem azért,mert annyira finnyásak. Ráadásul a legjobb táppal eteted, így szerintem ne válts, hanem figyeld illetve vidd el állatorvoshoz. Egyébként az is lehet, hogy a melegtől nem eszik, bár egy kölyöknél nagyon fontos a napi 2-szeri kajcsi! Szóval vidd dokihoz minél előbb...

2010. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tuti a táppal van a baja, mert ha májat adok neki vagy virslit (most az van itthon) azt szó nélkül befalja.
2010. júl. 11. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Na, most le is írtad mi a baj: ha nem eszi meg a tápot, kap májat, meg virslit. Jó biznisz nem? Tuti én se ennél tápot, ha az lenne a jutalmam, hogy csokit kapk utána.


Ha egyébként játszik, iszik, jó kedvű, nem levert, akkor legyél következetes.


Ha nem eszi meg, tedd el, add oda következőre újra, ha megint nem eszik, megint vedd el Előbb-utóbb megéhezik és akkor enni fog.


De ha a hangulatával is gond van, akkor menj orvoshoz, mert akkor más baj is lehet.

2010. júl. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nem. Tegnap csak tápot kapott, nem evett. Ma csak tápot kapott nem evett. Megsajnáltam, volt egy kis máj a hűtőben és összekevertem a táppal. Így megette. Csak adok neki valamit enni, ha 2 napja nem evett semmit.
2010. júl. 11. 22:05
 6/10 A kérdező kommentje:
A kedvével, játékosságával, hangulatával nincs baj. A pro plant persze megette, de azt is csak 3 napig, utána azt sem akarta.
2010. júl. 11. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

A prémium minőségű tápokban,amit te is adtál neki,nincs semmilyen aroma,ezért nehezebben eszik meg mint az olcsóbbat.

Légy kitartó,előbb utóbb megeszi.Keverj egy keveset a tápjába,valami nem fűszeres ételből,amit szeret!

Meg fogja szokni.

2010. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy kanál konzervet keverek a tápjába, így tudom, hogy ízeset eszik, és el is fogy! :) Csak jól vagdosd, vagy passzírozd szét, ne legyen olyan könnyű kiválogatni! :)

De néhány fűszermentes "ember-étek" is jó lehet, ma például kevertem hozzá egy kanál rizst. :)

2010. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jaja kutyát
2010. aug. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Angol bulldog bejön:D?
2010. aug. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!