Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporító vs tenyésztő?

Szaporító vs tenyésztő?

Figyelt kérdés

namost a tenyésztő mitől tenyésztő?

illetve

ami itt van [link] azt értem és alap h csak normális emberektől vásárolunk kölyökkutyát..de ha 20-30 ezerért adja attól lehet normális nem?

ebben a témában várok tanácsot,segítséget

előre is köszönöm:)


2010. júl. 11. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
mmint attól lehet egészséges a kutya nem?:)
2010. júl. 11. 21:24
 2/63 anonim ***** válasza:
46%
Ez engem is érdekelne. attól, hogy nem tenyésztő még nem biztos, hogy beteg kutyát kapok tőle...
2010. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

ja vagy a szaporítótól sem..

szóval attól h 20,30ért adja még lehet lelkiismeretes és lehetnek egészségesek a kutyik nem?:D

2010. júl. 11. 21:27
 4/63 anonim ***** válasza:
46%
de igen. én sem tenyésztőtöl kapom a kutyát... mégis mindent megtesz a kutyusaiért. és egészségesek
2010. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Az én kutyámat anno 5 éve vettem 20ezerért----> egyszer az udvaron csak úgy eldőlt magától, nemtudott felkelni szerencsétlen, az orvos aztmondta a gerncincével van gond, rosszul fejlődött a csigolyája, utána kiderült, hogy diszpláziás, most a szemhélyát műtötték mert befelé fordult.... és még kitudja mi fog következni. Én ha legközelebb veszek, gondos tenyésztőtől fogok, ha kell éveket várok rá, de egészséges kutyát akarok!
2010. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
88%
Nem. 20-30 ezerből nem kapja meg a kutya az összes oltást,és nem csináltatja meg a kutyának a szűréseket ennyiből. A tenyésztő betegségekre szűretett,oltott törzskönyves kutyát ad,a szaporító meg ki tudja milyent...
2010. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi pénzből a genetikai betegségekre való szűréseket nem tudja elvégeztetni a szülőkön. Innentől kezdve csak a vakszerencsén múlik, hogy örököl valamit, vagy sem.
2010. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

értem de most egy drága kutya is megbetegedhet nem?

szóval mi köze ennek a kölyök árához..

illetve ha jól vannak tartva és szeretve vannak akkor tök mindegy h tenyésztő v szaporító..a lényeg h lelkiismeretes legyen..még írjatok pls tapasztalatokat,tanácsokat:D

2010. júl. 11. 21:31
 9/63 A kérdező kommentje:
de az oltásokat mi beadatjuk neki..meg picikorában akkor úgyis megnézi az orvos nem?
2010. júl. 11. 21:32
 10/63 A kérdező kommentje:
am értem h annyiból nek kapta meg az oltásokat..de ha mi beadatjuk neki akkor..?
2010. júl. 11. 21:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!