Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad kutyákat babasamponnal...

Szabad kutyákat babasamponnal fürdetni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem! Lehet benne olyan összetevő, amire allergiás lehet a kutya. Inkább kutyasamponnal, ami tényleg neki való. A babasampon embereknek van, a kutyák szervezete máshogy reagálna rá.
2010. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Csak és kizárólag kutyasamponnal.
2010. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Egy olcsó,mondjuk BOBI kutyasamponnál sokkal jobb a babasampon,természetesen higítva.Érzékeny bőrű kutyámnak kifejezetten ajánlották,de abból is a jó minőségűt.
2010. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Én olvastam, hogy lehet, de csak olyat amiben nincs metil-benzoát, ez szőrhullást okozhat kutyáknál. Higítva használjuk és kerüljük el a pofát, nehogy lenyelje, vagy az orrába, szájába, fülébe menjen a samponos víz. Mi mondjuk speciális kutyasampont használunk, mert olyan ami direkt barack színű szőrre van, ettől nagyon szép, fényes, dús bundája lesz (de ez csak arany-vagy barack színűeknek!)

Héry appricot protection, asszem ez a neve

2010. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a biztonság kedvéért inkább használj kutyasampont, biztos ami biztos
2010. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
szerintem maradj a kutyasamponnál, ugyanis az emberi samponok kiszáríthatják a kutyus bőrét
2010. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Akiteki ***** válasza:

Babasamponnal és wu2-vel fürdetem a kutyáimat majdnem 20 éve.

Nem is voltak még akkoriban kutyasamponok, mikor kutyázni kezdtem. Azokban sincs semmi extra, csak szép a csomagolása, ráírják, hogy kutyának való és 5x annyiért adják.

2010. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz utána kellemetlen problémákat,hagyd a babasampont,ami talán drágább is mint egy olcsóbb fajta kutya sampon.A wu 2-hát talán ha egyáltalán nem kényes fajta kutyáról van szó,de az én kutyám a sima tiszta víztől is egy hétig vakarózott,amikor épp elfogyott a samponja.Kutya sampontól viszont soha ,pedig sok fajtát próbáltam már.Biztos hogy az jó a kutyusoknak.
2010. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!