Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó kutyák a...

Szerintetek jó kutyák a mopszok? Bújós állatok? Könnyű megnevelni őket és bánni velük?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék egy saját kutyát és most van rá lehetőségem. Úgy gondolom, hogy a mopszok nagyon aranyosak és különlegesek, ezért szeretnék venni ilyen édes kiskutyát.
2019. júl. 28. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Beteges, túltenyésztett, önfejű, túltenyésztett.

Több országban szerencsére kezdik betiltani.

2019. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Valóban aranyosak, de rettentően túltenyésztettek, emiatt nem lesz olyan hónap, hogy ne vinnéd valami miatt állatorvoshoz. 5-6 éves kor után minden nap ajándék nekik.

Barátomnak is ez volt a sajtjával a tapasztalta, illetve az állatorvos is lebeszélt róla, amikor megkérdeztem mit gondol a mopszról.

Jó vérvonalú kiskutya pedig 200 ezertől kezdődik.

2019. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem életképtelenek. A legtöbbjük 25° felett a halálán van, nem kapnak normálisan levegőt, 5 métert nem tudnak futni egyhuzamban. Én nem vennék, állatkínzásnak tartom, amit a fajtával tettek/tesznek.
2019. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Hogy lehet aranyos egy hájas, ráncos, nyálas, nyomorított pofájú hörgő 4 lábon járó állatorvosi számla...?
2019. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Tokeletes kutya első kutyának nekem is mopsz az első kutyusom. A világ egyik legédesebb kutyusa. Nagyon okos és nagyon könnyű tanítani. Mindenkivel barátságos. Én csak ajánlani tudom és ajánlom figyelmedbe a mopszos Facebook csoportokat ott nagyon sok hasznos infót kaphatsz velük kapcsolatban. Ha esetleg van bármi kérdésed írj nyugodtan.
2019. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha el tudod viselni az állandó hörgést, és horkolást amivel a levegővétel jár szerencsétlennek, akkor hajrá.
2019. júl. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
32%
A válaszolok nagy része azt se tudja eszik-e vagy isszák a mopszot... Nekem is mopszom van és eddig csak azért volt allatorvosnal hogy megkapja a chipet és az oltásokat... És nem mindegyik nyálas...és tényleg nagyon okosak....
2019. nov. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!