Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal? (Hosszú)

Mit tegyek a kutyámmal? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves francia bulldogom, és hetek óta beteg. Úgy kezdődött az egész, hogy alig evett, ezért elvittem orvoshoz. Kiderült, hogy lázas volt, kapott infúziót és 3 injekciót. Másnapra meg is jött az étvágya, de még a 3 injekciót kétszer megismételtük. Ezután a doki azt mondta, hogy egy kis időt ki kell hagyni. Pontosan egy hétig jó volt minden, kiette a hűtőt, visszatért belé az élet. De ez a hét után, megint kezdődött elölről, elvittem megint orvoshoz, megint infúzió, megint 3 injekció, és az orvos azt mondta, hogy jó lenne egy vérvétel. Ebbe bele is mentem, de ez a vérvétel téma 6 napja megy, mert vagy nincs bent a doki, vagy elfelejtette elintézni a szállítást... Mindegy, nem ez a lényeg.

Tegnap vittem volna vérvételre, abból semmi nem lett, de megkértem, hogy adjon a kutyának megint 3 szurit, hátha megjön megint az étvágya, mert természetesen megint visszaesett. Meg is kapta, azonban nincs étvágya. Inni iszik rendesen, ha mégsem vagyok biztos benne, akkor fecskendővel itatom, a folyadékkal nincs probléma, csak a kaja... Amikor jól volt, akkor még hízott is, azonban mára fogyott.


A kérdésem a végén az lenne, hogy mit próbáljak még, mivel etessem? Kapott tápot, kutyaszalámit, húst(azt szokta is enni általában), felvágottat, de semmi nem kell neki. Valaki aki volt már hasonló helyzetben, le tudná írni, hogy mit csinált? Valahogy meg tudom etetni? Nagyon kétségbe vagyok már esve



2019. júl. 31. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
94%

Gyomor és bélproblémára valóban a főtt csirkemell (legkevésbé zsíros) és a rizs jó a kutyának, egy pici reszelt sárgarépával.

Én uborkát nem adnék neki, mert az embernek-állatnak nem tesz jót az epéjének.

A rizs az emberekkel ellentétben a kutyát meghajtja (más a keményítő felhasználásuk) úgyhogy ha azt tapasztalnád, hogy híg a széklete, akkor a rizst hagyd el, maradjon csak főtt csirkemell. A kefir még maradjon az étrendjében!

2019. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!