Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elveszne a kutyátok/macskát...

Ha elveszne a kutyátok/macskátok akkor hajlandóak volnátok fizetni valakinek hogy megkeresse?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel hogy elveszik a kiskedvenc. Ha lenne egy személy aki ezzel foglalkozik és vállalja hogy előkeríti a házikedvencet akkor ti hajlandóak bolnátok fizetni? Ha igen, mennyit fizetnétek és mi az a maximum összeg amit még kifizetnétek neki?

2019. aug. 2. 08:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Keresni én is tudom és lennének is, akik segítenek benne. Nem hiszem, hogy ha fizetnék érte, akkor az illető többet tudna tenni nálam.


Annak fizetnék, aki előbb megtalálja mint én. Viszont akkor bármennyit.

2019. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De ez mit jelent? Mert a kutya nem ember hogy lekérdezd a hitelkártya adatait. Akkor meg szimplán semmi nyom nincs azon kívül hogy a sokat járt úton keresd.
2019. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Én fizetnék. De az nem zárja ki azt, hogy én is keressem. Most is sokan ajánlanak fel díjat a segítőknek, megtalálóknak.
2019. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
Én azt hiszem, hogy magánnyomozót lehet fogadni _bárminek_ a megkeresésére, meg kell nézni az áraikat. Az állatkereső vállalkozás nagyon beszűkítené a lehetséges kuncsaftok körét, ennél csak az "elveszett kutyákat megkereső vállalkozás" lenne rosszabb.
2019. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Van már ilyen.

[link]

2019. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok, úgy érzem, a kérdésre válaszoltam:


Nem, nem bérelnék fel nyomozót,



"Illetve, nem tudnál 0-24-ben készenlétben lenni, munka és család mellett nem éri meg 20.000-50.000 forintokért egy idegen kutyáját hajkurászni, ami kitudja, hogy egyáltalán szót fogad-e, betudod-e fogni."


20-50.000 között fizetnék egy ilyen embernek, ha igénybe venném a szolgáltatásait.



Milyen felszerelésekre gondolsz különben?

2019. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%
Én fizetnék.Nekem már veszett el a kutyám,fél napot kerestük.Mindenkinek szóltam akivel csak találkoztam,hogy ha meglát egy ilyen és ilyen kutyát bilétás nyakörvvel,amin a telefonszámom rajta van,felhív és visszahozza 50e ft-ot adok.Paprikát szedő napszámos munkások inkább elmentek keresni ,mivel arrafelé szökött el,és ők is találták meg.Kb.150e ft-ot fizetnék maximum,de természetesen közben én is keresném.
2019. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%

Ace Ventura?

Amúgy igen, hajlandó lennék érte fizetni, mert nagyon szeretem a kutyámat és nem bírnám ki, ha örökre elveszne.

2019. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%

A vadaszok ugy keresik meg az elveszett kutyajukat,h a jol osszeizzadt poloikat lerakjak ott,ahol utoljara lattak egymast a kutyaval. Tobb helyen. A kutya vissza fog oda menni . A szel viszi a szagot es megtalalja.

A kutya mindig oda megy vissza,ahol elvaltatok. Errol van ujsagcikk is.


Ez biztosan mukodik. Regi bevalt modszer!

2019. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!