Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki volt már menhelyen? Ti nem...

Ki volt már menhelyen? Ti nem hatódtatok meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért nem merek elmenni, mert legalább 5 kutyák és 6 macskát haza akarnék hozni.

Sajnos nincs lehetőségem hogy onnan hozzak el állatot, mert már 2 van.

2010. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már egyszer-kétszer elvittek engem oda, hogy nézzek körül, egyszerűen nem merek visszamenni, nem tetszik az ahogy élniük kell, haza nem hozhatok, és adományozni se tudok mivel fiatal vagyok. Viszont azt tervezem, hogy így nyáron viszem egyik barátnőmet és megyünk kicsit besegíteni, megérdemlik.
2010. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Voltam de inkább csalódtam. Kinéztünk egy kutyát, öt perc alatt a kezünkbe nyomták, azóta se láttam, azt sem nézték hova hozzuk. A mi kutyánkat nem vihettük be hogy megismerje a kiskutyáűt hátha nem tetszenek egymásnak, mondván a többi kutya megtámadná. Egyrészt miért kell látogatási időben agresszív kutyákat kiengedni, másrészt miért nem nevelik meg ha már ott vannak? Hatalmas testű kutyák rohangáltak mindenhol és össze piszkoltak, nyálaztam, ugráltak stb.

A környezet tiszta volt de ennyi...

2010. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig még szóltunk is hogy megyünk.
2010. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem voltam, de nem is szeretnék, mert mikor a tévében látom őket akkor is majd' a szívem szakad meg értük. :( Legszívesebben az összeset hazavinném. Sajnos nem tudok befogadni több állatot, így is már 2 kóbor macskát befogadtunk és egy kutyát amit a menhelyre akart vinni a gazdája vagy elaltatni, mert nagytestű és a gazdája panelba költözött. Meg sajnos anyagilag nem állok úgy, hogy oltás, féregtelenítés, gyógyszerek, ivartalanítás, stb...
2010. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a Noéban voltam, és sokkal rosszabbra számítottam. Alapvetően az hatott meg, hogy milyen jó, hogy vannak még jó szándékú, önzetlen emberek, akik emberfeletti munkát végeznek a szabadidejükben, a saját pénzükön az állatokért.


A kutyák kedvesek voltak, mindegyikről tudott mesélni az önkéntes egy-egy történetet.


Mi is megsétáltattunk egy boxert, nagyon helyes volt!

2010. júl. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Nézzétek,a sajnálkozásotokkal nincs kisegítve egy kutya sem.

Azzal tudtok segíteni,ha fogtok egy pórázt is kiviszitek őket sétálni,valószínűleg az lesz annak a kutyának a hét fénypontja.

Mindenütt önkéntesek dolgoznak szabadidejükben,munka mellett,és sajnos nem sok idő jut egy-egy kutya nevelésére.

Menjetek,segítsetek!

2010. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Legyen nekik elég hogy örökbe fogadtunk egyet. Ha nem tudják megnevelni akkor zárják bem amíg ott vagyunk, mert senki nem élvezi hogy dogok ugrálnak rá és nyálazzák össze.
2010. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

elnökségi tag vagyok a helyi állatvédő alapítványban, ugyhogy "igen, voltam már ..."

meghatódni? nemtudom .. elöször mindig mérges leszek (már megint vissza kellett hozni mert rosszul bántak vele, már megint 10 új kutya van, már megint az utcán volt a kutya és sokadszor is itt van ... stb-stb...), aztán általában csinálom a dolgom és kutyázok

az meg aki azt irta hogy miért nem nevelik meg a kutyákat a menhelyen ... probáltál már 150 kutyával érdemben foglakozni? majd ha nmegy,a kkor tanits meg minket is ...

2010. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

utolsó vagyok: és még zárják is be .. neki az a szabadság a kennelből, vegyül el azt is tölük mert téged összeugrálnak?

nem vagy egy picit kicsinyes?

2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!