Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki volt már menhelyen? Ti nem...

Ki volt már menhelyen? Ti nem hatódtatok meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 12:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok kicsinyes, szerintem nem hal bele a kutya ha fél óráig be van zárva amíg ott vagyunk.

Mi lett volna ha egy kicsi gyereket viszünk és fellökik? Szerintem ez alapvető dolog hogy még egy kutyamenhelyen sem kényszerítik a kutyákat mindenkire. Azon kívül több udvar volt be sem kellett volna zárni a kennelbe csak a másik udvarba. Egy kutyamenhelyen sem engedhetnek meg maguknak akármit. Még én vagyok a rossz mert nem akarom hogy egy kutya a szájamba nyaljon meg harapdáljon mert nehezebb nálam és nem bírok vele?

És mint mondtam nem ez volt az egyetlen probléma.

2010. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyről hoztam a kutyusomat. Pozitívan csalódtam. Elfogadható körülmények között voltak a kutyusok, semmi negatívat nem tapasztaltam. Telefonon már leegyeztettem melyik kutyust megyek megnézni (először neten néztem ki) és mikor. A megbeszélt időpontban várt a menhely vezetője, kihozták a blökit, mondták nyugodtan sétálgassak vele, ismerkedjünk. Miután végleg döntöttem aláírtuk a papírokat, raktak rá kullancs elleni szert, átadtam a jelképes díjat érte és mentünk haza. A többi kutyus is jó állapotban volt, a hely is tiszta volt.

Azóta küldtem nekik fényképet a kutyáról, ki is rakták a kuty fórumos oldalára, ha bármi problémám volt, hívhattam őket nyugodtan, segítettek.

Sintértelepre viszont még nem mertem betenni a lábam. Ha lesz még egy kutyám, akkor lehet rászánom magam, de onnan biztos sírva jövök el.

2010. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!