Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nagy taplóság, ha...

Szerintetek nagy taplóság, ha olyan vendég jön, aki fél a kutyától, előre kérte hogy ne engedjék hozzá, de ezt a házigazda nem tartja tiszteletben?

Figyelt kérdés
A kutya kissé neveletlen, mindenkire felugrál és nem egy mütyüri kutya, nagytestű...

2019. aug. 3. 19:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
96%
a másik kérdéshez is irtam de ide is leirom mégegyszer: ja tiszteletlen, zárjátok addig be b+
2019. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez taplóság. Ha még a kutya jól nevelt lenne, de így... Mert ha valaki nem is konkrétan zárja el a kutyáját másik szobába, de tud neki parancsolni, akkor azt mondom oké. De így, hogy tudja, hogy a vendég fél a kutyától, és nem zárja el a neveletlen kutyáját... taplóság.
2019. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Minek hívsz/engedsz vendéget magadhoz,ha azt sem vagy hajlandó tiszteletben tartani,hogy ő nem akar a kutyáddal érintkezni?

Az egy állat,hozzád ember érkezik akár családtagnak tartod a kutyádat akár nem előbbre való ő mint a kutya,ez valahogy egyértelmű.


Tiszteld meg annyival,hogy addig kizárod,bezárod,vagy féken tartod a kutyádat..én sem akarnék neveletlen nagykutya mellé menni és ha már én vagyok a vendék engem illik tiszteletben tartani.Oda vissza alapú,te is ezt várnád el nem azt hogy rád engedjenek egy neveletlen dúvadot.. :D

2019. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Én is féltem egyik ismerősöm kutyájától régen, és mindig elzárták mielőtt mentem hozzájuk. Nagy németjuhászról van szó, és nem volt valami jól megnevelve.
2019. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
65%
én egyszer voltam egy ismerösnél ahol a kutya folyamatosan a lábaimra ugrált harapdált játékból ez aranyos volt az elsö 10 percben de a következö órákban nagyon idegesitö volt föleg azért mert szoknyában voltam es szétkarmolta a lábszáraimat a kis g*ci. :D szóltam egyébként hogy a kutya roppant zavar és idegesit de még ö volt megsértödve. rövdre fogva: azóta se mentem oda és nem is beszélek az illetövel pedig jó barátok voltunk de ez olyan bunkó magatartás volt hogy inkább hagyom az ilyen embert
2019. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem zárja be/köti meg/különíti el, vagy csinál vele bármi nem bánom mit de hasonlót, addig nem megyek be, kész. Akkor vendégeskedünk az árokparton. Egyszer elég volt kishíján meghalnom a kutyák miatt, köszönöm, nem. Ha a gazdának 80-nál magasabb az IQ-ja, talán meg tudja érteni.
2019. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
88%
Igen
2019. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen taplóság.

A kutya kibír ennyit és direkt előre lett jelezve.


Ez épp olyan bunkó húzás mint amikor tudom h olyan vendég jön hozzam aki sosem iszik alkoholt erre ki öntenék neki eg pohár bort.

2019. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
8: Nem teljesen. Ha megiszik egy pohár bort (és egészséges), semmi baja nem lesz, ellenben ha a kutya valamilyen fontosabb eret átharap, ott vérzik el a csóka. Nagyon nem egy kategória!
2019. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Nembiztos hogy nem lesz baja.... pl állandóan szedett gyógyszere mellett nem leeht alkoholt fogyasztani.

De bunkosag kategória ez is.

2019. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!